psycholog w okolicach wadowice

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta. Moje wizyty przebiegły bezstresowo oraz dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam

Najbliższy termin: 26 Sty o 09:00

lek. med. Irena Nowak

Psycholog   (+2 więcej)

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Najbliższy termin: 26 Sty o 14:00

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam