Psycholog Warszawa

Wolny termin: 24 Lut o 10:00. Sprawdź inny.
Psycholog Warszawa mgr Katarzyna Krasuska

mgr Katarzyna Krasuska

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 24 Lut o 15:00. Sprawdź inny.
Psycholog Warszawa mgr Joanna Zielińska

mgr Joanna Zielińska

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 24 Lut o 15:00. Sprawdź inny.
Psycholog Warszawa mgr Maria Jurowska

mgr Maria Jurowska

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 28 Lut o 14:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

mgr Ewa Guzowska

Centrum Medyczne WellMed
ul. Długa 27
Śródmieście, Warszawa

Bardzo dobra specjalistka. Polecam szczególnie dla osób z zaburzeniami lękowymi i problemami zawodowymi. Mi bardzo pomogła i pomaga nadal! Pani Ewo, Dziękuję!!!

terapia dzieci z autyzmem w środowisku domowym

Wspaniały lekarz ,rozumie pacjenta ,duzo mi pomógł.Polecam

Wspaniały lekarz ,rozumie pacjenta ,duzo mi pomógł.Polecam

mgr Anna Nykiel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami
ul.Dantyszka 22 lok. 53

Bardzo, bardzo konkretna i rzeczowa psycholog. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. I chociaż czasem trudno jest pogodzić się z diagnozą postawioną własnemu dziecku to na pewno jest dużo łatwiej dzięki temu, że Pani Magda od razu jasno stawia sprawę, mówi w czym tkwi problem i w jaki sposób można sobie z nim poradzić. Po kilku latach terapii nasze dziecko rozpoczęło edukację szkolną nie ustępując w niczym swoim rówieśnikom, a w niektórych aspektach nawet ich przewyższając. Dzięki Pani Magdzie mamy szczęśliwe dziecko i oczywiście my sami, jako rodzice jesteśmy szczęśliwi. Polecamy!!!

Opinia dodana przez: Kamila
Psycholog Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Opinia dodana przez: SABINA