Psycholog Warszawa

Psycholog dziecięcy, Psycholog

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
Mokotów, Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Michał

Joanna Lewkowicz

Psycholog

najlepsza psycholog u jakiej kiedykolwiek byłam! Bardzo inteligentna,empatyczna i kompetentna osoba

mgr Monika Mandecka

Centrum Leczenia Chorób Przewlekłych
Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18

świetna terapeutka, polecam każdemu, kto jest gotowy na podróż wgłąb siebie (profesjonalna asysta gwarantowana)

Opinia dodana przez: lukrecja

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

dr Mirosława Nerło

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13

Kobieta, która przywróciła uśmiech na mojej twarzy! Wspaniały specjalista,polecam wszystkim,dzieciom i dorosłym.

Opinia dodana przez: Bogusia
Psycholog Warszawa mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)

Psycholog Warszawa mgr Zofia Sabat

mgr Zofia Sabat

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
Wola, Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.

Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Iwona Biernat

Psycholog dziecięcy

Sp 154
Lesna Polanka

polecam pania Iwone Biernat z uwagi na jej szczegolnie wysokie kompetencje psychologiczne. warto poczekac na konsultacje, bo kolejka jest dosc dluga.