psycholog warszawa

Psycholog Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Psycholog   (+4 więcej)

Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Psycholog Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Psycholog   (+2 więcej)

Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

Psycholog Warszawa mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Psycholog   (+2 więcej)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
Mokotów, Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Michał

Joanna Lewkowicz

Psycholog

najlepsza psycholog u jakiej kiedykolwiek byłam! Bardzo inteligentna,empatyczna i kompetentna osoba

mgr Monika Mandecka

Centrum Leczenia Chorób Przewlekłych
Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18

świetna terapeutka, polecam każdemu, kto jest gotowy na podróż wgłąb siebie (profesjonalna asysta gwarantowana)

Opinia dodana przez: lukrecja

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

dr Mirosława Nerło

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13

Kobieta, która przywróciła uśmiech na mojej twarzy! Wspaniały specjalista,polecam wszystkim,dzieciom i dorosłym.

Opinia dodana przez: Bogusia
Psycholog Warszawa mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Wilanów, Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)