Psycholog Warszawa Targówek

Psycholog Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Targówek, Warszawa

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Opinia dodana przez: SABINA
Psycholog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Psycholog Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)