psycholog warszawa wola

mgr Marta Górska

Enel-med
Przyokopowa 31
Wola, Warszawa

Przyłączam się do powyższych opinii , a od siebie chcę podziękować Pani za wsparcie i ogromną psychiczną pomoc jakiej mi Pani udzieliła. Pokierowała mnie Pani do najbardziej trafionych specjalistów - jako jedyna z psychologów przy moich objawach somatycznych zaproponowała wykonania szeregu badań - nawet internista był pod wrażeniem Pani kompetencji i wiedzy. To jaką Pani ma postawę do pacjenta , jaki szacunek i jak była Pani wsłuchana w moje trudności jest dla mnie godne podziwu.
Będę Panią polecała wszystkim!

Opinia dodana przez: Weronika
Psycholog Warszawa mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Wola, Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Michał
Psycholog Warszawa mgr Zofia Sabat

mgr Zofia Sabat

Wola, Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.

Opinia dodana przez: Elżbieta
Psycholog Warszawa mgr Karolina Nestoruk

mgr Karolina Nestoruk

Wola, Warszawa

Pani Karolina Nestoruk zajęła się mną i moimi problemami bardzo fachowo i z zaangażowaniem. Ma wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta. Oprócz tego miła i uprzejma. Bardzo mi pomogła. Dziękuję.
J.W.

Opinia dodana przez: Jolanta
Psycholog Warszawa mgr Przemysław Todorowicz

mgr Przemysław Todorowicz

Poradnia Psychoprofilaktyki i Terapii
Ogrodowa 1A lok. 59
Wola, Warszawa

Bardzo dobry i sympatyczny kontakt. Profesjonalne podejście do pacjenta. Nie ukrywam, że spotkanie z Panem Przemkiem bardzo mi pomogło.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Psycholog Warszawa mgr Aleksandra Przybylska

mgr Aleksandra Przybylska

Wola, Warszawa

Nigdy w życiu nikt tak nie pomógł mi jak Pani Aleksandra...profesjonalne indywidualne podejście, ogromna wiedza, empatia..brak słów..

Opinia dodana przez: Kuba