Lekarze Psychoterapeuta Katowice

Seksuolog, Neuropatolog

O. Katowice - Instytut Seksuologii i Medycyny Psychosomatycznej
Rymera 4/8
Katowice

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.
Opinia dodana przez: Joanna
                                       mgr Marlena Targowska

mgr Marlena Targowska

Gabinet Psychoterapii SALIX w Katowicach
Gliwicka 57/10
40-853 Katowice

Bardzo polecam Panią Marlenę jako psychoterapeutkę. To osoba o wysokiej kulturze osobistej dzięki której potrafi zapewnić dyskrecje i komfort podczas wizyty w gabinecie . Wiedza jaką posiada Pani Marlena oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej pozwala w trafny sposób zdiagnozować problem i z nim pracować . Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów to niezwykły atut u Pani Marleny. Polecam serdecznie !!
Opinia dodana przez: Magdalena
                                       mgr Magdalena Smoczyńska

mgr Magdalena Smoczyńska

Instytut Relacji
ul. Powstańców 36a / 3, domofon 203
Katowice

Świetna terapeutka! Pani Magda pomogła mi uporać się ze sobą po wielkiej stracie. Poza tym jest miła i sympatyczna. Pieniądze nieduże. polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psyche&co. Katarzyna Bilnik-Barańska
Rzepakowa 4f
Katowice

Do pani Kasi trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Z Pani Kasi emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy niej swobodnie i potrafię się otworzyć. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami. Ale już na dzień dzisiejszy ...
Opinia dodana przez: Eliza
                                       mgr Tomasz Ryłek

mgr Tomasz Ryłek

Strefa Bytu
Czesława Miłosza 2
40-586 Katowice

Spotkanie Pana Tomasza na naszej drodze było cudem. Byliśmy naprawdę na skraju. Poszłam na pierwsze spotkanie bez jakiejkolwiek nadzieji, a Pan Tomasz uratował nasze małżeństwo, nasz związek i mojego męża. Nigdy nie spotkałam specjalisty, który potrafił już od pierwszej wizyty zdiagnozować problem i dać nadzieję. Wszystkie uwagi zawsze były w punkt. Pan Tomasz znalazł wspólny język z mężem, który dotychczas uważał wszystkich psychologów za szarlatanów, i sprawił, że mąż darzył ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Gabinety Psychoterapii ARIADNA Katowice Opolska
ul. Opolska 2/1
Katowice

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

mgr Katarzyna Kopczak-Zagórna

Gabinet psychoterapii
ul. Zielonogórska 22/46
40-710 Katowice

Wizytę u Pani Kasi polecam każdemu kto znalazł się na życiowym zakręcie z różnego powodu. Wydawałoby się, że to tylko "zwykłe" rozmowy a jednak pomogły mi one stanąć na nogi, zrozumieć, że na wiele rzeczy nie mam wpływu i stać się silniejszą. Warto dodać, że Pani Kasia jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale również przemiłym, ciepłym człowiekiem bez tworzenia niepotrzebnego dystansu.
Opinia dodana przez: A.

Dorota Michalik

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Św. Stanisława 9
40-014 Katowice

Godna zaufania i umi pomóc wyjść z problemów. Każdą sprawe, chorobe traktuje poważnie... Bardzo polecam jako terapeute...

Marta Widera-Kędryna

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam Panią Martę. Jestem wdzięczna za sesje terapeutyczne, dzięki którym udało mi się przepracować traumę, naprawić relacje z rodzicami i sobą oraz oderwać się od nałogu. Poprawiłam jakość życia, jestem bliżej autentycznej siebie i czuję, że jestem na dobrej drodze :) Pani Marta stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której udało mi się otworzyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Rymera 4/8
Katowice

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Agata Polańska-Krzos

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a
40-750 Katowice

Same superlatywy! przemiła, kompetentna Pani psycholog, której celem jest pomoc, a nie wyciąganie pieniędzy od rodziców :) jestem zachwycona i wszystkim polecam!!!
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

mgr Justyna Sordyl-Grajcar

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Justyna bardzo rzetelnie przykłada się do każdej wizyty. Przez swoją wysoką empatię i ciepło Pani Justyna wytwarza naprawdę ogromne poczucie bezpieczeństwa. Już po pierwszych minutach od wejścia do gabinetu człowiek czuje jak opada z niego stres i wie, że w końcu trafił na kogoś, kto pomoże mu rozwiązać jego problem ale przy tym nie będzie go oceniał. Wiedza Pani Justyny jest przeogromna. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

mgr Maria Marquardt

NZOZ JUWENA- FILIA
ul. Franciszkańska 27
40-708 Katowice

Osoba godna zaufania!! Z niesamowitym doświadczeniem oraz umiejetnoscia słuchania. Pani Maria pomogła nam w sytuacji, która przerosła nasze rodzicielskie kompetencje i jesteśmy jej za to wdzięczni. Była do naszej dyspozycji, niezależnie od godziny i dnia. Gorąco polecamy!!!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Agnieszka Suwada Całus

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
PCK 6
Katowice

Pani Agnieszka była już ostatnią osobą, do której zwróciłem się o pomoc. Natomiast pierwszą, która pomogła zdiagnozować odpowiednio problemy i poprowadzić cały proces terapii aż do szczęśliwego zakończenia. Choć trwało to u mnie dobrych kilka lat. Terapię zaczęła ze mną gdy nie radziłem sobie nawet z wyjściem z domu, byłem bez pracy i znajomych. Czułem, że nic dobrego już mnie nie spotka. Na szczęście z pomocą pani psycholog udało mi ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Agnieszka Gawęda

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
40-035 Katowice

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

mgr Robert Radwański

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Warszawska 40/1a
40-080 Katowice

Miałam okazje odbyć terapie u pana Roberta ok 2 lata temu i i do dziś uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Polecam tego człowieka, tam możesz czuć się bezpiecznie

mgr Aleksandra Paruzel-Czech

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Bardzo kompetentna terapeutka. Z dużą wiedzą i umiejętnościami społecznymi. Miło wspominam i polecam każdemu kto z czymś sobie nie radzi

mgr Łukasz Krawczyk

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Chodzę na terapię do poradni MSW w Katowicach na Kilińskiego. Od wielu lat leczę się na depresję, przyjmuję leki a od niedawna korzystam z terapii psychologa. Dobrze się czuję, silniejsza wewnętrznie, terapia motywuje do myślenia we właściwym kierunku :) Maria

mgr Ilona Łobejko

Centrum Terapii Psychologicznej
Rymera 3/8
Katowice

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...