Lekarze Psychoterapeuta Kraków

mgr Małgorzata  Mróz

mgr Małgorzata Mróz

30-513 Kraków

Bardzo polecam terapię u pani Małgorzaty. Już na pierwszej wizycie byłam w szoku jak trafne i konkretne zadawała pytania. Przede wszystkim podoba mi się fakt, że u Pani Małgorzaty spotkania są rozmową, a nie monologiem pacjenta. Jest to osoba empatyczna, szczera, wyrozumiała, człowiek czuje się przy niej komfortowo i jest godna zaufania. Póki co moją psychoterapie oceniam na plus, choć na efekty trzeba jeszcze poczekać, to mam dobre myśli. :)
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       mgr Daniyar Makhambetkulov

mgr Daniyar Makhambetkulov

30-513 Kraków

Данияр, с которым я разговаривал, произвел на меня очень положительное впечатление. Он проявил эмпатию и профессионализм, благодаря которым я чувствовала себя понятой. Его подход к терапии, ориентированный на индивидуальные потребности клиента, дал мне возможность столкнуться с проблемами и работать над их решением наиболее эффективным способом. Общение на родном языке значительно облегчает общение. Я рад, что у меня есть такая возможность.
Opinia dodana przez: Ana
                                       mgr Paweł Zaporowski

mgr Paweł Zaporowski

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
Zbrojów 2
30-042 Kraków

Pan Paweł Zaporowski jest osobą, która pomogła mi znaleźć światło w mroku. Jego umiejętności i empatia sprawiły, że czułem się bezpieczny i zrozumiany od pierwszej sesji. To profesjonalista, który jest pełen cierpliwości i gotów wysłuchać moich myśli, obaw i problemów bez oceniania. Jego umiejętność skoncentrowania się na moich potrzebach i pomaganie mi zrozumieć moje własne emocje była nieoceniona. Dzięki niemu nauczyłem się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i innymi ...
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Terapeuta
                                       mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
                                       mgr Aleksandra Krzywińska

mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       mgr Agata Stępień

mgr Agata Stępień

Gabinet psychoterapii
ul. Gertrudy 9, Gabinet 2
Kraków

Pani Agata jest świetnym niezwykle skutecznym psychologiem, bardzo zaangażowanym i dużo jej zawdzięczam, przepracowałyśmy bardzo trudne tematy dla mnie i poukładałam w końcu swoje sprawy rodzinne. Pani Agata jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, pierwsze lody zostają szybko przełamane i łatwo się otworzyć. Dodatkowo Pani Agata skrupulatnie pamięta każdą naszą rozmowę i potrafi delikatnie naprowadzić na taki tor myślenia, żeby samemu zrozumieć swoje emocje i postępowanie. Chodziłam na terapię przez ...
Opinia dodana przez: MM
                                       mgr Marta Gruszecka

mgr Marta Gruszecka

31-147 Kraków

Pani Marta bardzo pomogła mi w trudnościach życiowych które przechodziłam. Na początku wyjaśniła cały proces, kolejne kroki - polecam
Opinia dodana przez: j
                                       mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej
Zygmunta Krasińskiego 30/2
30-101 Kraków

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!
                                       mgr Elżbieta Kisiel

mgr Elżbieta Kisiel

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2
Kraków

Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Kraków

Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Bartosz Łopatka

Bartosz Łopatka Psychoterapia
Chodkiewicza 6/4
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać, że zna się na rzeczy i wie jak pomóc ludziom w trudnej sytuacji. Rozmowa z Panem Bartoszem przebiega w spokojnej i miłej atmosferze. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie do tego psychoterapeuty, pokazał mi co mogę w swoim życiu poprawić by żyło mi się lepiej i to skutkuje. Zaufałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem polecam Pana Bartosza.
                                       mgr Anna Kajda

mgr Anna Kajda

30-513 Kraków

Pani Anna łączy profesjonalizm z głęboką empatią. Początkowo moje nastawienie do psychoterapii nie było najlepsze, jednak zdolność Pani Anny do tworzenia bezpiecznej, zaufanej przestrzeni pozwoliła mi na otwarcie się i zrozumienie moich wewnętrznych doświadczeń. Terapia nie była łatwa i prosta, jednak już po jej zakończeniu mogę stwierdzić że wiele zmieniła na lepsze. Dlatego polecam Panią Annę każdemu, kto szuka skutecznej pomocy.
                                       mgr Karolina Głowa

mgr Karolina Głowa

30-513 Kraków

Do Pani Karoliny trafiliśmy razem z żoną, ze względu na problemy w związku. Jesteśmy wdzięczni za jej profesjonalizm i umiejętność słuchania podczas wizyt, to pozwoliło nam z żoną na otwarte rozmowy. Dzięki wsparciu Pani Karoliny udało nam się zrozumieć źródła naszych problemów i nauczyć się komunikować nasze potrzeby. Jestem niezwykle wdzięczny za pomoc, którą otrzymaliśmy, i polecam Panią Karolinę każdej parze, która przechodzi przez trudny okres i potrzebuje profesjonalnego wsparcia.
                                       mgr Maksymilian Lipiec

mgr Maksymilian Lipiec

30-513 Kraków

Rozpoczęłam wizyty u Pana Maksymiliana ze względu na depresje i stany lękowe. Pomimo że proces terapeutyczny był trudny i wymagający, dzięki profesjonalnemu wsparciu Pana Maksymiliana, udało mi się wyjść z choroby. Jego empatia, zrozumienie i indywidualnie podejście pozwoliły mi na stopniowe przezwyciężanie depresji. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i cierpliwość. Polecam każdemu, kto zmaga się z podobnymi trudnościami.