warszawa psychoterapeuta

Psychoterapeuta Warszawa prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Niezwykły specjalista. Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Tytuł naukowy na pewno nie przez przypadek. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecam!

Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

Targówek, Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, aby obrac najbardziej odpowiedni tor dzialania.

Opinia dodana przez: Barbara
Psychoterapeuta Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Wolny termin: 1 Cze o 19:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!

Wolny termin: 6 Cze o 17:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Górska

mgr Marta Górska

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Przyłączam się do powyższych opinii , a od siebie chcę podziękować Pani za wsparcie i ogromną psychiczną pomoc jakiej mi Pani udzieliła. Pokierowała mnie Pani do najbardziej trafionych specjalistów - jako jedyna z psychologów przy moich objawach somatycznych zaproponowała wykonania szeregu badań - nawet internista był pod wrażeniem Pani kompetencji i wiedzy. To jaką Pani ma postawę do pacjenta , jaki szacunek i jak była Pani wsłuchana w moje trudności jest dla mnie godne podziwu.
Będę Panią polecała wszystkim!

Opinia dodana przez: Weronika
Psychoterapeuta Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Psychoterapeuta   (+2 więcej)

Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Psychoterapeuta Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Psychoterapeuta   (+4 więcej)

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Psychoterapeuta Warszawa mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)

Psychoterapeuta Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)