Lekarze Psychoterapeuta

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Jacek Gientka

mgr Jacek Gientka

Psychoterapeuta, Psycholog

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"
Wilcza 33 lok. 12

Psychiatra, Psychoterapeuta

IMAGO Ośrodek Psychoterapii
Zamojska 43/40
Lublin

Umówiłam się do Pani Joanny z polecania , długo zastanawiałam się czy iść czy potrzebuje tego . Po wizycie stwierdzam, że na pewno lepszego specjalisty bym nie znalazła i wiem, że bardzo tego potrzebuje . Po pierwszej wizycie czułam się tak lekko ,mimo stwierdzonej depresji zaczęłam myśleć bardziej racjonalnie . Dostałam wiele rad i informacji. Pani Joanna jest bardzo miła, ciepłą, wspierająca osobą. Nie krytykuje i rozumie pacjenta . Mimo, ...
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psycholog
                                       dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

Dr Iwona Wierzchucka. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1/2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani Doktor Iwony przez pewien czas. Do gabinetu trafiłam z silną nerwicą lękową oraz depresją maskowaną. Doświadczanie z Panią Iwoną naprawdę wspominam jako bardzo dobry okres w życiu. Pani Iwonka wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą i umiejętnościami terapeutycznymi, ale również empatią, ciepłem i zrozumieniem. Jedną z największych zalet Pani Doktor jest jej umiejętność słuchania. Zawsze czułam się całkowicie zrozumiana i szanowana podczas sesji terapeutycznych. Potrafi ona stworzyć ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Seksuolog
                                        Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog, Neuropatolog

Centrum Medyczne "OLMEDICAL" - Ambulatorium
Krynicka 1/3
42-221 Częstochowa

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Psychodietetyk
                                       mgr Katarzyna Rejter

mgr Katarzyna Rejter

Psychodietetyk, Psycholog

ADIUTUS-Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny
ul. Waszyngtona 18 Lok.422 Osiedle Piaski
15-274 Białystok

Przyszłam do Pani Kasi z depresją, na lekach i z niechęcią do życia. Terapia spowodowała, że stanęłam na nogi, stałam się pewną siebie osobą i odzyskałam radość życia. Układam życie na nowo i widzę rezultaty. Pani Kasia jest osobą kontaktową, kompetentną, miłą i empatyczną. Cieszę się, że trafiła, właśnie na jej osobę i polecam wszystkim pogubionym i zrezygnowanym.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 29929, 'name': u'Che\u0142m'} Psychiatra dziecięcy
                                       dr n. med. Marek Daniłosio

dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Anna Wyszyńska

mgr Anna Wyszyńska

Psychocentrum Warszawa
Ogrodowa 32a/6
Warszawa

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Poszukiwałam terapeuty, który nie porusza się wyłącznie po powierzchni zagadnień, lecz który sięga możliwie głęboko do trudnych emocji i pomaga w zrozumieniu ich. Bardzo dużo mi dały spotkania i bardzo ceniłam sobie czas. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

mgr Elżbieta Regina Wenzel

Gabinet psychologiczny Elżbieta Regina Wenzel
Kowalska 3/8
80-846 Gdańsk

Bardzo polecam, wnikliwa, ciepła pani psycholog, mądry psychoterapeuta -wyszedłem dzięki terapii z ciemnej nocy depresji. Potrafi zmotywować do walki o siebie i pracy - z sesji na sesję. Chodziłem wiele tygodni i było warto.
Opinia dodana przez: Antoni
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Piotr  Jaśkiewicz

mgr Piotr Jaśkiewicz

Morela - Gabinet Psychoterapii
Najświętszej Maryi Panny 33 lok 5
42-202 Częstochowa

Ciepły, spokojny mężczyzna, zaangażowany, czułam się słuchana, budzi zaufanie. W gabinecie czułam się bezpiecznie i spokojnie. Polecam Pana Piotra.
Opinia dodana przez: Róża
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Jacek Welz

mgr Jacek Welz

Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny
ul. Do Studzienki 63/lok 5, 80-227
Gdańsk

Pan Jacek to świetny psychoterapeuta. Jest bardzo empatyczny, profesjonalny i zaangażowany. Potrafi skutecznie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Wojciech
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Marlena Targowska

mgr Marlena Targowska

Gabinet Psychoterapii SALIX w Katowicach
Gliwicka 57/10
40-853 Katowice

Bardzo polecam Panią Marlenę jako psychoterapeutkę. To osoba o wysokiej kulturze osobistej dzięki której potrafi zapewnić dyskrecje i komfort podczas wizyty w gabinecie . Wiedza jaką posiada Pani Marlena oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej pozwala w trafny sposób zdiagnozować problem i z nim pracować . Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów to niezwykły atut u Pani Marleny. Polecam serdecznie !!
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Magdalena Paszkowska

Pracownia psychologiczna Psychotech
Śląska 22/2
70-434 Szczecin

Byłem nie przekonany do skonsultowania moich problemów z psychologiem ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta była bardzo owocna a Pani psycholog wykazała swietne zrozumienie problemu i wystawiła właściwą diagnozę. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Mirosław
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychoterapeuta
                                       mgr Małgorzata  Mróz

mgr Małgorzata Mróz

30-513 Kraków

Bardzo polecam terapię u pani Małgorzaty. Już na pierwszej wizycie byłam w szoku jak trafne i konkretne zadawała pytania. Przede wszystkim podoba mi się fakt, że u Pani Małgorzaty spotkania są rozmową, a nie monologiem pacjenta. Jest to osoba empatyczna, szczera, wyrozumiała, człowiek czuje się przy niej komfortowo i jest godna zaufania. Póki co moją psychoterapie oceniam na plus, choć na efekty trzeba jeszcze poczekać, to mam dobre myśli. :)
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       mgr Daniyar Makhambetkulov

mgr Daniyar Makhambetkulov

30-513 Kraków

Данияр, с которым я разговаривал, произвел на меня очень положительное впечатление. Он проявил эмпатию и профессионализм, благодаря которым я чувствовала себя понятой. Его подход к терапии, ориентированный на индивидуальные потребности клиента, дал мне возможность столкнуться с проблемами и работать над их решением наиболее эффективным способом. Общение на родном языке значительно облегчает общение. Я рад, что у меня есть такая возможность.
Opinia dodana przez: Ana
                                       mgr Patrycja Greiner

mgr Patrycja Greiner

30-513 Kraków

Pani Patrycja jest wyjątkowo ciepłą i kompetentną profesjonalistką. Jej empatyczne podejście i zrozumienie problemów, z którymi się zwróciłam, sprawiły, że czułam się słyszana i wspierana. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie, które otrzymałam, i z całego serca polecam Panią Patrycję każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.
                                       mgr Dagmara Rzeszutko

mgr Dagmara Rzeszutko

30-513 Kraków

Terapia u Pani Dagmary bardzo mi pomogła. Cierpiałem na depresje, nie radziłem sobie z wieloma sprawami. W trakcie terapii już zauważam poprawę. Pani Rzeszutko jest empatyczna, życzliwa i profesjonalna. Polecam.

Katarzyna Wieczorek

Psychoanalityk, Psycholog

Fundacja Wspierania Rodzin Przystań
Kartuska 40/5
80-104 Gdańsk

Terapia pomogła mi wyjść z kryzysu. Dziękuję. O.
                                       mgr Maksymilian Lipiec

mgr Maksymilian Lipiec

30-513 Kraków

Rozpoczęłam wizyty u Pana Maksymiliana ze względu na depresje i stany lękowe. Pomimo że proces terapeutyczny był trudny i wymagający, dzięki profesjonalnemu wsparciu Pana Maksymiliana, udało mi się wyjść z choroby. Jego empatia, zrozumienie i indywidualnie podejście pozwoliły mi na stopniowe przezwyciężanie depresji. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i cierpliwość. Polecam każdemu, kto zmaga się z podobnymi trudnościami.