Psychoterapia Par

mgr Marta Dymowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Opinia dodana przez: SABINA
Wolny termin: 13 Gru o 14:00. Sprawdź inny.
Psycholog Siemianowice Śląskie mgr Renata Pajda

mgr Renata Pajda

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji KORE
ul. Walentego Fojkisa 8
Michałkowice, Siemianowice Śląskie

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Opinia dodana przez: Dariusz Bor
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Psycholog Pszczyna dr Dariusz Pysz-Waberski

dr Dariusz Pysz-Waberski

Psycholog, Seksuolog

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Psycholog Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!

Opinia dodana przez: Ewa
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Wolny termin: 23 Lis o 10:00. Sprawdź inny.
Psycholog Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 24 Lis o 17:30. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Psychoterapeuta, Terapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech

mgr Alicja Bancer

centrum medyczne LOGMED
Wadowicka 71
Oświęcim

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Lekarz podejrzewał u naszej 70letniej mamy chorobę Alzheimera. Pani Doktor wykonała badanie neuropsychologiczne, udzieliła rzetelnej opinii, wyjaśniła w swobodny i zrozumiały sposób jakie mama może mieć trudności i jak w różnych problemowych sytuacjach mamy postępować. Przekazała nam dużo ćwiczeń dostosowanych do stanu zdrowia mam, które mają na celu usprawniać jej pamięć, myślenie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną poradę, tym bardziej że lekarz powiedział, że wsród psychologów mało osób się tym zajmuję i trudno jest znaleźć kogoś dobrego. Maria.

Opinia dodana przez: Maria
Psycholog Konin mgr Maria Imbierowicz

mgr Maria Imbierowicz

Psycholog

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
Konin

Pani Maria to spokojna, ciepła i otwarta kobieta, terapia prowadzona przez nią dała mi siłę, czuję się coraz lepiej i dostrzegam pozytywne zmiany w moim życiu. Bardzo dziękuję Pani Mario!

Opinia dodana przez: Ewa