Psychoterapia Par

Wolny termin: 30 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Siemianowice Śląskie mgr Renata Pajda

mgr Renata Pajda

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji KORE
ul. Jana Pawła II 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Opinia dodana przez: Dariusz Bor

Gabinet Psychoterapii Integratywnej
ul.Do Studzienki 63/102
Wrzeszcz, Gdańsk

Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny.
Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Wolny termin: 26 Maj o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Magda Podgórska

mgr Magda Podgórska

Psychoterapeuta, Psycholog

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 29 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 29 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena

mgr Alicja Bancer

Terapeuta, Seksuolog

Gabinety Lekarskie
11 Listopada 3e / 1
Oświęcim

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Lekarz podejrzewał u naszej 70letniej mamy chorobę Alzheimera. Pani Doktor wykonała badanie neuropsychologiczne, udzieliła rzetelnej opinii, wyjaśniła w swobodny i zrozumiały sposób jakie mama może mieć trudności i jak w różnych problemowych sytuacjach mamy postępować. Przekazała nam dużo ćwiczeń dostosowanych do stanu zdrowia mam, które mają na celu usprawniać jej pamięć, myślenie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną poradę, tym bardziej że lekarz powiedział, że wsród psychologów mało osób się tym zajmuję i trudno jest znaleźć kogoś dobrego. Maria.

Opinia dodana przez: Maria
Psycholog Konin mgr Maria Imbierowicz

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria to spokojna, ciepła i otwarta kobieta, terapia prowadzona przez nią dała mi siłę, czuję się coraz lepiej i dostrzegam pozytywne zmiany w moim życiu. Bardzo dziękuję Pani Mario!

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Łukasiewicza 4/15
Oświęcim

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

mgr Izabela Nowak

Trener, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Pani Izabela jest niesamowicie ciepłą i wyrozumiałą osobą. Nigdy nie popędza, nie ocenia, jest bardzo neutralna. Nie bierze niczyjej strony, tylko patrzy na sytuację z boku. Nigdy nie narzuca swojego zdania. To pozwoliło mi dostrzec swoje błędy i wyznaczyć samej sobie kierunek, w którym chciałam iść. Współpraca z nią przyniosła mi ogromne efekty. Wszystkie cele, które sobie wyznaczyłam, zostały wykonane (zaznaczam, że było ich dość dużo). Nie osiągnęłabym tego bez pomocy Pani Izabeli, ponieważ to właśnie ona zmotywowała mnie do działania. Zawsze wie, co i jak powiedzieć, żeby zachęcić do refleksji i przemyśleń. Po każdym spotkaniu wychodziłam pełna energii i pewności siebie, żeby coś w sobie zmienić. Dzięki niej jestem teraz w najlepszym miejscu, w jakim tylko mogłam się znaleźć. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać. 12/10.