Lekarze Puck

dr n. med. Marek Suchorzewski

Anestezjolog

Hospicjum im. św. o. Pio
Puck

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Szymon Syroczyński

84-100 Puck

Trafiłam pod opiekę Pana Doktora Syroczyńskiego w Szpitalu w Wejherowie na SOR-ze, gdzie trafiłam po trwającym kilka dni olbrzymim bólu kolana. Diagnoza pierwszego lekarza, do którego udałam się dzień wczesniej prywatnie (zerwanie łąkotki), okazała się błędna. Dziś widzę, że miałam wiele szcześcia, że trafiłam na Pana Doktora. Od samego początku wzbudził zaufanie profesjonalym podejściem i widoczną kompetencją (choć nie mnie ją oceniać, ponieważ nie jestem specjalistą). W sposób zwięzły przedstawił ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Gussmann

Lekarz rodzinny

Zdrowie w Rodzinie
Żelistrzewo
84-100 Puck

Super lekarz , pracuje w przychodni w Leśniewie. Leczymy się od lat całą rodziną. Kompetentna , bardzo przyjazna, zawsze uśmiechnięta, nawet jak jest bardzo dużo pacjentów i widać że jest zmęczona ale nigdy nie okazuje zniecierpliwienia .Cały personel przychodni jest super.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Krzymiński

Radiolog

84-100 Puck

Rzeczowy , konkretny, pomocny i bardzo dobry specjalista. Posiada najnowszy sprzęt. Serdecznie polecam pana doktora ☺️
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Tyutus Kuczkowski

Ortodonta

NZOZ "Pod Lwem" Instytut Specjalistyki Stomatologicznej
ul. Adama Mickiewicza 24
84-100 Puck

Przeniosłam się z leczeniem ortodontycznym za radą moich dwóch koleżanek z Gdyni do Pucka. W klinice nie za bardzo chcieli kontynuować czyjąś pracę, ale ubłagałam :) Jestem zadowolona. Są mili, poświęcają dużo czsu. Ceny wg mnie niskie.

lekarz Wojciech Makarewicz

84-100 Puck

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Karol Bladowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Ginekolog położnik

84-100 Puck

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo Z poważaniem Krzysztof Nawrot

lekarz Krzysztof Murawski

Psychiatra

84-100 Puck

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem
Opinia dodana przez: marek

lekarz Alicja Niżygorocka

Pulmonolog

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Bardzo dobry specjalista,bardzo profesionalnie zajmuje się każdym pacjentem.teraz to żatkość.olecam z całego serca

lekarz Maria Niemirska

Neurolog

I Armii WP 16
84-100 Puck

Dzień dobry! Pani dr.Maria Niemirska jest wspaniałym, bardzo dobrym lekarzem neurologiem, ma czas dla pacjenta,wysłucha, poradzi, bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Waldemar Winiarski

Anestezjolog, Pediatra

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Z lepszym lekarzem nigdy się nie spotkałam. Świetne podejście do pacjenta, a także do dzieci. Dokładnie tłumaczy stan chorego, dalsze leczenie i poświęca ogromną ilość czasu. Naprawdę ciepły i miły człowiek, a rozmowa z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

lekarz Izabela Grabowska-Mrozowicz

Hospicyjny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dziedzictwa Jana Pawła II 12
84-100 Puck

Pani doktor z powołania . Przychodzisz i czujesz że chce Tobie pomóc bo jest dobrym człowiekiem i to jej pasja .A nie robi to dla kasy
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Marcin Kaźmirski

Hospicyjny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dziedzictwa Jana Pawła II 12
84-100 Puck

Bardzo dobry lekarz i życzliwy pacjentom. Wyrozumiały i uprzejmy. Nie tylko kompetentny diagnosta, ale i operator. Doświadczyłem na własnej skórze. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof
Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Usuwał mi osemki Dolne i górne. Bez żadnego bólu. Z reka na sercu polecam.
Opinia dodana przez: Daria

Joanna Bobkowska-Klahs

Lekarz rodzinny

84-100 Puck

Lekarz bardzo uprzejmy.szczególnie do starszych osób bo do takich się zaliczam,połowa sukcesu lekarza to jest rozmowa z pacjentem, potem dopiero leki.Lekarz potrafi wysłuchać pacjenta co nie każdy potrafi,przeniosłam się do pani doktor od innego lekarza,więc mam porównania.Lekarz godny polecenia.Oby tak dalej.

lek. dent. Monika Fischbach

Prywatny Gabinet Lekarski
Przebendowskiego 23 a
84-100 Puck

Polecam, nie ma żadnych problemów, 15 razy na pewno byłem, jak się coś dzieje każe od razu przyjeżdżać. Polecam!

lekarz Bożena Knibba-Kulas

Wenerolog, Dermatolog

I Armii WP 16
84-100 Puck

Po maści, którą mi zapisała pani doktor od razu moje plecy wyglądają lepiej, a to 3 już dermatolog u którego byłam, tamci nie pomogli.

lekarz Marek Berendt

Przychodnia w Pucku
Nowy Świat 10
84-100 Puck

Najlepszy lekarz ! Wszystko wytłumaczy, cierpliwy do pacjentek . Prowadzi mi druga ciaze i nie zamienię na innego lekarza. Pracuje z Panem doktorem Cudowna położna , która jest Aniolem . Polecam z całego serduszka ❤
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Tytus Kuczkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Pod Lwem
Mickiewicza 24
Puck

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Andrzej Przyboś

I Armii WP 23
84-100 Puck

Witam. Niestety muszę z przykrością wystawić jak najgorszą opinię Panu doktorowi. Niedawno miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tym ,, lekarzem'' a mianowicie : ktoś mojej rodziny w poniedziałek dostał telefon iż ma się stawić w środę w szpitalu w celu odebrania wyników, zdenerwowani tym faktem pojechaliśmy od razu i usłyszeliśmy od pana doktora że jesteśmy cytuję ,, pierdzielnięte '' że od razu przybiegliśmy do szpitala. Po moich słowach że bardzo ...