Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pulmonolog Czechowice-Dziedzice

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

lekarz Łucja Przybyła-Majka

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5

Pani doktor Łucja Przybyła Majka to lekarz na medal

lekarz Ewa Borysowska-Guzik

Pulmonolog, Pediatra

Drzymały 23a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Pani doktor sama od siebie odpycha pacjentów,podejście i uprzejmośc zerowa.Mojego syna leczyla 6 tyg i wyleczyc nie potrafiła.pojechałam do innego lekarza prywatnie i dziecko szybko wróciło do zdrowia,oraz dostałam zalecenie kontroli dziecka u kardiologa i laryngologa. A pani doktor nigdy nie zauwazyla,że dziecko ma szmery na serduszku.
Opinia dodana przez: Ewi

lekarz Bożena Suliga-Ryszka

Pulmonolog

DIAGMED NZOZ
Sienkiewicza 8
43-502 Czechowice-Dziedzice

Już przed wizytą lekarka nie chciała żeby stać przed jej gabinetem tylko iść na poczekalnie. Na pytanie a gdzie jest poczekalnia bo jestem tu pierwszy raz? Odpowiedziała "A nie umie Pan czytać?"(akurat to był moj maż) Wizyta z 2h opóźnieniem, niemiła starsza lekarka, nie chce wysłuchać z czym pacjent przyszedł, nie daje dojść do słowa, jak tylko jej się przerwie podczas pisania na komputerze to wykazuje wielkie oburzenie. Lekarka wprost ...

lekarz Joanna Naumowicz-Zuziak

Pulmonolog