Lekarze Pulmonolog Łódź

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

ulica Sczanieckiej Emilii 4/1
93-342 Łódź

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Kinga Kuczyńska

Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan

dr n. med. Agnieszka Nielepkowicz-Goździńska

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

Pod opieka Pani Doktor jestem już od ponad 2 lat. Kolejny kontakt z Panią doktor w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta, z szacunkiem i życzliwym uśmiechem. Specjalista na wysokim poziomie, kompetentna, a przede wszystkim przyjazna pacjentowi. Pani doktor przedstawiła szczegółowo plan dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam wiarę w skuteczność leczenia oraz siłę do walki z chorobą. Pani Doktor, z całego serca dziękuję :) Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Alicja Kacprzak

dr n. med. Maciej Prochowski

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Wanda Bielacka

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Jadwiga Kroczyńska-Bednarek

Złotno 34
94-221 Łódź

Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Rafal

Elżbieta Makowska

Przychodnia Chorób Płuc i Alergii Układu Oddechowego Łódź - Polesie
Mielczarskiego 35
91-067 Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było ! Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)
Opinia dodana przez: Karolina

Barbara Instonajt-Śliwińska

Gabinet
ul. Kasztanowa 26
Łódź

Lekarz godny polecenia Pani doktor zawsze miła kompetentna Byłam u niej 2 razy i jestem bardzo zadowolona również mój tata który jest bardzo powściągliwy w słowach był pod wrażeniem Pani doktor Dziękujemy i polecamy wszystkim potrzebującym
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

dr n. med. Karol Gondorowicz

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Świetny lekarz. Najlepszy, u jakiego byłem kiedykolwiek. Kaszel mnie męczył już kilka tygodni. Żaden z, pożal się Boże "lekarzy", nie był w stanie mi pomóc, tylko przepisywali coraz to nowe antybiotyki (ogólnie wybrałem 5 i było coraz gorzej). Gdy trafiłem do dr Gondorowicza, posiedziałem trochę w kolejce. Ale to przez to, że pacjentowi poświęca czas. Nie 5 minut tylko tyle, ile trzeba. Przeprowadził bardzo dokładny i szczegółowy wywiad, pytał się ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Ryszard Makosiej

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Leczy moje dzieci wspaniały specjalista,jest chyba jedynym który wysłuchuje śród-miąszowe-zapalenie płuc.

dr n. med. Jerzy Marzak

Piotrkowska 121/4
90-430 Łódź

Kompetentny, rzeczowy. Uprzelmy w kontakcie, przystepnie tłumaczy przyczyny problemów, celowość badań i leczenia. Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

lekarz Hanna Bukowska-Franaszek

ulica Armii Krajowej 44/50
94-046 Łódź

Lekarz i człowiek o wielkim sercu.Jest osobą,ciepłą, kompetentną,dokładnie analizuje wyniki badań i naprawdę leczy.Ilość pacjentów przed gabinetem P.Dr.świadczy o tym jakie wzbudza zaufanie i szacunek.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Anna Pankowska

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź

Nigdy w życiu, żadnemu lekarzowi nie napisałam opinii, jednak nigdy też na swojej drodze nie spotkałam tak konkretnego lekarza a odkąd córka zaczęła chorować zwiedziłyśmy w poszukiwaniu pomocy nie jeden gabinet lekarski. Pani Dr. jest kobietą o złotym sercu i dla mnie tacy ludzie powinni mieć dożywotnie miejsce na tej planecie bo jestem pewna, że nie jednemu człowiekowi uratowała życie. Po prostu ogroooomny szacunek z mojej strony za to co ...
Opinia dodana przez: Klaudia
Lekarz godny polecenia, bardzo wnikliwy, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Stara się szukać problemu i przyczyny choroby, a nie tylko zaleczyć czy dać leki lub odprawić z kwitkiem. Jeśli ktoś chce być naprawdę dobrze zdiagnozowany to polecam doktora. Poza tym jest bardzo uprzejmy i życzliwy i podchodzi poważnie do tego, co robi.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Marek Zięba

Krańcowa 95
94-305 Łódź

Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.

prof. dr hab. n. med. Adam Antczak

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Pan Profesor jest wybitnym pulmonologiem. Trafiłam do Pana Profesora pod koniec listopada 2019r i od razu postawił trafną diagnozę i zalecił szybką operację. Po wykonanym zabiegu czuję się bardzo dobrze i nadal kontynuuje leczenie u Pana Profesora. Jest to bardzo życzliwy człowiek i obdarza pacjenta wielkim szacunkiem i wsparciem psychicznym, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie . Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wszystkim chorym takiego wybitnego i ...
Opinia dodana przez: Dorota

Stanisława Maczuga

przychodnia
Pojezierska 2/6
91-322 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ... dla pacjenta, niewiarygodna serdeczność i indywidualne podejście do człowieka (w publicznej placówce). Polecam :)
Opinia dodana przez: Urszula