Lekarze Pulmonolog Lublin

dr Magdalena Żyśko

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Znakomita, lekarz jakich się poszukuje,traktuje swój zawód jako misję, potafi pocieszyć nawet umierającego

lekarz Jolanta Zacharczuk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM
Opinia dodana przez: edward

lekarz Monika Knap-Gawęda

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz z ogromnym doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Bardzo otwarta i pełna empatii. Trafna diagnoza i leczenie,co szybko człowieka stawia na nogi. Doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz godny polecenia.

dr n. med. Joanna Markiewicz

Głęboka 29
Lublin

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta, poświęca czas tyle ile wymaga tego postawienie dobrej diagnozy. Zawsze życzliwa,uśmiechnięta

lekarz Izabela Piętowska-Łazuka

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

pecjalistka z ogromnym doświadczeniem. Oprócz luxmedu przyjmuje także w klinice. Już na pierwszej wizycie doktor bardzo wnikliwie zajęła się moją dolegliwością, pokierowała mnie na badania, analizowała wcześniejszą drogę leczenia. Jetem bardzo zadowolona. Polecam

lekarz Justyna Kołodyńska-Jeridi

Sobótki 28
20-828 Lublin

Bardzo mila przyjemna pani doktor uśmiechnięta pomocna zawsze wytłumaczy wszystko i zrozumiale pacjentowi dogłębnie przebada pacjenta nie lekceważy żadnych najmniejszych sygnałów choroby polecam panią doktor bardzo serdecznie dzięki niej mogę znowu normalnie funkcjonować w miarę jak dawniej dziękuje jej za to dlatego polecam do niej chodzić na wizyty lekarskie Małgorzata Skoczylas z Bychawy :)

lekarz Hanna Czajka

Pulmonolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Najlepsza pulmonolog z którą miałem do czynienia. Od razu trafnie oceniła moje atypowe zapalenie płuc, a inni lekarze kazali mi się leczyć gripexem. Poza tym to bardzo ciepła i kompetentna osoba. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Michał
Od nie dawna miałam problem z płucami. Po wizycie u dr Prystupy problemy związane z płucami zmniejszyły się. Lekarz jest osobą bardzo kulturalną i skupia się na swojej pracy. Kompetentna osoba ,z której jestem bardzo zadowolona.

lekarz Małgorzata Kwiatkowska

dr n. med. Robert Kieszko

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Witam serdecznie,mam prosbe czy ktos wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Robert Kieszko?Bardzo mi na tym zalerzy prosze o pomoc
Opinia dodana przez: ania

lekarz Maria Jasionowicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Najlepszy lekarz na swiecie. P. Maria wiele razy pomogla mi w trudnych i waznych dla mnie sprawach zdrowotnych... polecam... naprawde jest to wibitny pulmonolog ktory dobrze i slusznie podejmuje decyzje... jest pilna i uwazna w tym o robi :)

lekarz Iwona Bartosiewicz

Pulmonolog, Pediatra

STOMATOLOGIA AK-DENT
ulica Nałkowskich 110
20-470 Lublin

Pani doktor jest bardzo uprzejma ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Odpowie na wszystkie pytania. Co tu dużo pisać mnie leczyla jak byłam dzieckiem i teraz leczy moje córeczki. Jedyną wadą jeśli można to tak nazwać to jest to że trzeba o wszystko zapytać. Żadko sama mówi o stanie dziecka. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Żywicka

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Gabinet
Lublin

Moim dzieciom pomogła. Dwie wizyty i spokój na 5 lat. Dodam tylko, że dzieci poprzednio chorowały bardzo często, 2 letnie wtedy dziecko miało już kilka razy zapalenie płuc. Dr jest bardzo dobrym specjalistą w swoiej dziedzinie a jeśli ktoś ma schorzenie innego typu to niech szuka lekarza specjalisty który może mu pomóc. Dlaczego spokój na pięć lat? Ponieważ teraz wystąpił u jednego z dzieci problem laryngologiczny i szukam specjalisty w ...

lekarz Stanisława Guślińska-Skruch

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Lublin

Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta, dobre rozpoznanie choroby.

dr n. med. Barbara Rybacka-Chabros

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałem przyjemność konsultować się u Pani Doktor dwukrotnie. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć.
Opinia dodana przez: BRCH
Bardzo dobry lekarz! Mam wrażenie,że jest pasjonatką tego co robi. Na kolejną wizytę prosiła o przyniesienie wcześniejszej historii choroby. Bardzo mi się to spodobało, bo znaczy to,że Pani doktor liczy się również z opinią innych lekarzy i chce rzetelnie podejść do leczenia. Uważam to za duży plus!
Życzę wszystkim takiego podejścia do pacjentów, szczególnie do dzieci!

lekarz Ewa Trębas-Pietraś

Pulmonolog, Alergolog

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Leczę się u Pani Doktor już czwarty rok z powodu astmy oskrzelowej. Jestem naprawdę zadowolona z efektów leczenia, jak i podejścia do pacjenta. Pani Doktor spowodowała, że przestałam bać się swojej choroby. Przekonała mnie do leków, a miałam opory. Zostałam poinstruowana, co mam robić w przypadku pojawienia się infekcji, zanim dostanę się do lekarza. Pani Doktor w czasie wizyt jest bardzo miła. Chodzę na nie bezstresowo. Poświęca pacjentowi tyle czasu ...
Opinia dodana przez: Joanna
Skorzystałem z wizyty prywatnej u internisty Dr n. med. Hanna Potoczna-Piasecka. Pierwsze pytanie jakie usłyszałem od dr n.med.H. Potocznej-Piaseckiej brzmiało: "czy jest to wizyta prywatna czy abonamentowa"? Ponieważ byłem pierwszy raz u tej P. dr n med. chciałem naświetlić z jakimi problemami zdrowotnymi się zmagam u jakich lekarzy specjalistów się leczę, jakie ostatnio przyjmowałem leki oraz jakie miałem robione badania z wynikami których zgłosiłem się na wizytę w nadziei że ...
Jest to jeden z najgorszych lekarzy, z którymi miałem styczność w swoim życiu. Jego postawa zaprzecza jakimkolwiek wartościom, jakie reprezentowane powinny być przez lekarzy. Mówiąc wprost - nastawienie na zarobek, a nie pomoc pacjentom. Konkretnie. Moja mama jakiś czas temu chorowała na raka górnych dróg oddechowych który doprowadził do jej śmierci. Pan doktor został nam polecony przez innego lekarza, ale niestety nie mogę o nim powiedzieć żadnego dobrego słowa. Mama ...
Opinia dodana przez: Filip