Pulmonolog W Okolicach Środa Śląska

wspaniały lekarz, zaangażowany, nie boi sie podjąć ryzyka -daje pacjentowi nadzieję

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i termin następnej wizyty. No musze dodać, że wszystko się dzieje na NFZ!!!!!!szok. Wiec chylę czoła i będę wdzięczna na zawsze. Aaaa dodam jeszcze, że gdy byłam wcześniej z prywatną wizytą (kilkaset złotych)pani bardziej zainteresowana wypisaniem papierków niż moimi prześwietleniami i wynikami.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Daria

Laser Town
Długosza 4
Wrocław

Wspaniały lekarz kompetentny umie słuchać pacjenta i bardzo mi pomógł zdiagnozować moją chorobę .Leczę się u niego od lat teraz leczy się u pana Piotra moja córka i wnuk .

Opinia dodana przez: Krystyna

None
ulica Cicha 6
Kamienna Góra

Bardzo dobry lekarz miła i sympatyczna trafia zawrze z diagnozą i lekami zależy jej na pacjecie polecam

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.

Opinia dodana przez: adam

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Wszystko przebiegło dobrze. Pani Doktor przemiła kobieta. Jest bardzo ciepła i cierpliwa.Poswieca pacjentom naprawdę bardzo dużo czasu i uwagi, Polecam z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Joasia

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.

Opinia dodana przez: Waldemar

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Wrocław

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.

Opinia dodana przez: Ilka

lekarz Ewa Socha

Internista, Pulmonolog

latawiec
Śląska Westerplatte 53
Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

Słoneczna 9
Pszenno