pulmonolog w okolicach środa śląska

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Wiosenna 15
Wrocław

wspaniały lekarz, zaangażowany, nie boi sie podjąć ryzyka -daje pacjentowi nadzieję

lekarz Joanna Matławska-Wójcicka

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i termin następnej wizyty. No musze dodać, że wszystko się dzieje na NFZ!!!!!!szok. Wiec chylę czoła i będę wdzięczna na zawsze. Aaaa dodam jeszcze, że gdy byłam wcześniej z prywatną wizytą (kilkaset złotych)pani bardziej zainteresowana wypisaniem papierków niż moimi prześwietleniami i wynikami.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Piotr Napora

Laser Town
Długosza 4
Wrocław

Wspaniały lekarz kompetentny umie słuchać pacjenta i bardzo mi pomógł zdiagnozować moją chorobę .Leczę się u niego od lat teraz leczy się u pana Piotra moja córka i wnuk .

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maciej Kosakowski

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.

Opinia dodana przez: adam

dr Irena Porębska

Medix
pl. Hirszfelda 17
Wrocław

Lekarz z "sercem na dłoni" co w dzisiejszych czasach jest rzadkością szczególnie w środowisku lekarzy . Polecam i pozdrawiam

lekarz Barbara Frankowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.

Opinia dodana przez: Waldemar

dr Mariola Grzesiak-Meisler

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Wrocław

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.

Opinia dodana przez: Ilka

lekarz Ewa Socha

latawiec
Śląska Westerplatte 53
Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Elżbieta Koźbiał

lekarz Piotr Wojtasiak

None
Grunwaldzka 7/1
Legnica

Bardzo dobry lekarz,dokładny rzeczowy i kompetentny. Nie jest bardzo wylewny, ale nie o to tutaj chodzi. Zna się po prostu na tym co robi. Polecam

Opinia dodana przez: Robert