Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pulmonolog Świdnica

lekarz Bożena Makuch

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AK MED"
Westerplatte 10
58-100 Świdnica

Witam. Synek chorowal co 2tydzień na choroby ukladu oddechowego, górnych dróg oddechowych, corocznie na zapalenie płuc. Do czasu, kiedy trafiliśmy do CM KARPACZ z wywalczonym skierowaniem od pseudopediatry z rodzinnej przychodni. Pani Doktor to pierwszy Lekarz z pasją, zaangażowaniem, chęcią leczenia i pomocy na którego trafiliśmy po prawie letniej tułaczce po pseudospecjalistach bez wiedzy i empatii. Lekarz z ogromną wiedzą, zaangażowaniem. Wszystkiego co najlepsze dla Pani Doktor od nas
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Socha

Pulmonolog, Internista

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Zbigniew Woźnicki

Pulmonolog, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Witam, Miałem podobne odczucia. Pan Zbigniew również wyśmiewał się z lekarza sugerując, że Teflexo 180 jest zbyt mocne w moim przypadku, a lepszym rozwiązaniem będzie Toflexo 120. Może i byłaby to trafna diagnoza, gdyby łaskawie zerknął w wyniki moich badań/testów... Ponadto zarzucił kompetencję mojemu poprzedniemu alergologowi (z dzieciństwa) - pani profesor, więc może więcej pokory...

lekarz Izabela Chiniewicz-Banach

Pulmonolog, Anestezjolog

"ARS MEDICA" Sp. z o.o.
Konopnickiej 4
58-100 Świdnica

Chiniewicz Banach Izabela - Terrible Dr. My wife has soar throat and it's hurting to the level she can't even eat properly. The Dr was so rude to her on the phone and hung up by saying that she is fine. Her license should be cancelled she is not qualified to be a Dr.
Opinia dodana przez: Shahzain Khan