Lekarze Pulmonolog Szczecin

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

Iwona Witkiewicz

szpital zdunowo
Szczecin

wspaniały lekarz, rzeczowa kompetentna i szalenie sympatyczna. wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla chorego . odpowiada na wszystkie nawet na drobiazgowe pytania

lekarz Dariusz Błoch

Internista, Pulmonolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Zeńczak

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Irena Swornowska

70-891 Szczecin

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Krystyna Szymczak

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

leczylam sie u Pani Dr.dawno temu i zawsze bylam super zadowolona. Obecnie mam problem, poniewaz od dluzszego czasu mieszkam poza Polska co w zasadzie jest przeszkoda aby jak za danych czasow udac sie do pani dr na wizyte.. Wybieram sie do Szczecina gdyz tam mieszka moja rodzinka wiec napewno odwiedze pania doktor.-

lekarz Renata Antczak-Bonikowska

Pulmonolog, Internista

70-891 Szczecin

Pani doktor najlepsza,może nie zbyt miła,ale kompetentna zna się na rzeczy mnie postawiła na nogi ,odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco .Może nie zostało mi zbyt wiele czasu, a ja wierzę ,że będzie dobrze ,ponieważ zaufałam pani doktor. Polecam z całego serca!❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

70-891 Szczecin

Najlepszy specjalista i cudowny człowiek, pełen empatii. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

Joanna Herbowska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K

lekarz Wiesława Zapłata-Sikorska

ul. Brylantowa 8
71-235 Szczecin

Po 4 latach niezliczonej liczbie wizyt u innych lekarzy Pani doktor jako jedyna zdiagnozowała córkę , wysłała nas na badania i to na CITO, mało tego po nich sama zadzwoniła zapytać jak wyszły . Spokojnie wszystko tłumaczy , poświęca czas .
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marzenna Tarnowska-Matusiak

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Bardzo dobry lekarz.Dokładna,konkretna,warta polecenia pacjentom :)
Opinia dodana przez: Jolek

dr n. med. Konrad Andrzejewski

Alergolog, Pulmonolog

Leśmiana 7
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.

Danuta Karaś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jagiellońska 67a/3
70-378 Szczecin

Zdecydowanie, nie polecam tego lekarza. Diagnoza jest zależna od aktualnego humoru Pani doktor co jest niedoszczelniane. Dodatkowo, nie ma kompletnie podejścia do dzieci, jest wyniosła a rodziców traktuje ich jak głupich. Na jednej wizycie mówi jedno na drugiej się tego bezczelnie wypiera. Przez Panią doktor moje dziecko przez ponad rok czasu jadło rzecz która go uczula i męczyło się z objawem alergii która nie daje mu normalnie funkcjonować. Na testach ...
Opinia dodana przez: Marta
Leczę się u Pani doktor ponad 20 lat . Wszystkie te opinie to bzdury. Jest przemiłą osobą , poświęca dużo czasu pacjentowi, kompetentna ,bardzo dobry pulmonolog. Od 20 lat chodzę do Pani doktor , najpierw na Janosika , teraz do przychodni Astmamed i nigdy nie widziałam , żeby dr była agresywna lub wyrzucała za dzrzwi pacjentów !!! To jakieś kompletne bzdury !!! Polecam doktor Małosek z całego serca.

dr n. med. Piotr Serwatowski

Pulmonolog, Onkolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

27.11.2023, wizyta u Pana Doktora Piotra Serwatowskiego. Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dokładnie zapoznał się z historią choroby męża, w sposób bardzo przystępny wyjaśnił mężowi, że nie ma na chwilę obecną potrzeby kontynuacji dalszego leczenia ( między innymi ..analiza wyniku z badania molekularnego). Dr. Piotr Serwatowski jest lekarzem godnym polecenia dla chorych zmagajacych się z chorobą nowotworową. Jest to osoba, która posiada ogromną wiedzę w zakresie leczenia onkologicznego. Dziękujemy bardzo ...
Opinia dodana przez: Łucja H

lekarz Grażyna Krassowska

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Jeszcze z tak nieprzejmym lekarzem nie miałam doczynienia.. Odradzam! Zero szacunku dla ludzi i brak podejścia do dzieci.

lekarz Małgorzata Lubińska

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Pani doktor zupełnie zbagateliziwała problem z jakim się do niej zgłosiłam. Odmówiła wystawienia skierowania na badanie krwi ponieważ pół roku temu już zlecała i podstawowe badania wyszły w normie. Nie widziała powodu żeby je powtórzyć/rozszerzyć mimo zgłaszania konkretnych dległości. Odradzam, szkoda czasu i nerwów na taką wizytę.
Opinia dodana przez: Anna