Lekarze Pulmonolog Warszawa

lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Robert Włodarczyk

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Lekarz wprowadził mnie w błąd na wizycie informując, że nie może już wystawiać zwolnień przez telefon i wysłał mnie na wizytę na żywo mimo mojej informacji o złym samopoczuciu. Nie zrobił podstawowego wywiadu lekarskiego.To są rażące błędy, mój zmarnowany czas i pieniądze. Nie wiem jak można tak potraktować drugiego i to chorego człowieka.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Czesław Kalinski

Klinika Dermatologii WUM
ul. Koszykowa
Warszawa

Wystawiłam za każdą kompetencję maksymalną ocenę.Pan dr Kaliński opiekuje się mną od wielu już lat, a chorób mam niemało. Zawsze stara się spojrzeć na mnie całościowo, bardzo cierpliwie słucha i jest bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta..Zawsze szuka sposobu,żeby pomóc. Bardzo życzliwy lekarz z ogromnym doświadczeniem i kilkoma specjalizacjami.Niezmiernie się cieszę, że wiele lat temu trafiłam na pana doktora. Polecam.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Maciej Głogowski

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Same superlatywy. Byłem dwukrotnie operowany przez Pana Macieja Głogowskiego. Wysoka kultura w podejściu do pacjenta, fachowość, utrzymanie dyscypliny na odziale. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maksymilian

dr n. med. Anna Sochoń

Pediatra, Pulmonolog

Warszawa

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam! p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Adam Fangrat

Pulmonolog, Specjalista USG

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Agnieszka Kaufhold

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Tadeusz Kamiński

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach ...

dr n. med. Anna Meleniewska-Maciszewska

Pulmonolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA “OMEGA”
Ptasia 4
00-138 Warszawa

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

lekarz Alicja Niżygorocka

malinowa 12
83-010 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,bardzo profesionalnie zajmuje się każdym pacjentem.teraz to żatkość.olecam z całego serca

lekarz Anna Goljan-Geremek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela
Polecam gorąco. "Lekarz z powołania" - taki prawdziwy, jakich już niestety nasza służba zdrowia prawie nie posiada. Niesamowicie ciepła, oddana pacjentom i kompetentna osoba.

lekarz Ewa Jarząbska

Pulmonolog, Alergolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Bozenna Ryll

Pediatra, Pulmonolog

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60
00-825 Warszawa

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna
Rewelacyjne podejście i nastawienie do pacjenta. Fachowość i kompetencje, ale przy tym słucha uważnie pacjenta i nie podchodzi sztampowo, tylko przejmuje się pacjentem i szuka rozwiązań. Oby nie dała się rutynie i nie zatraciła swoich kwalifikacji. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata