Pulmonolog

- 1924 lekarzy

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wolny termin: 23 Kwi o 07:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wolny termin: 24 Kwi o 12:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Patrycja Grabowska-Krawiec

Internista, Lekarz rodzinny

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 25 Kwi o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 26 Kwi o 12:30. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Wolny termin: 26 Kwi o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7 w Łodzi.

Opinia dodana przez: Monika

Konin

Nie spotkałam jeszcze nigdy w swoim życiu tak oddanego lekarza ciepłego ,konkretnego poprostu kocha to co robi.

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

Szpital Specjalistyczny

Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować".
Lekarz nie tylko godny polecenia , ...

Lekarz nie tylko godny polecenia , ale
mogący służyć innym za wzór do naśladowania.