Lekarze Radiolog Kraków

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bogdan Dudkowski

Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
30-376 Kraków

Lekarz godny polecenia .Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta ,lekarz z powolania. Polecam wszystkim pacjentom. Bardzo dziekuje za udzielona pomoc i wsparcie.
Opinia dodana przez: Dorota Klec

lekarz Marcin Kulpa

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Ciotka z Krakowa przyjechała bo ząb ja rozbolał. Nie wiem czemu wlazła na usg brzucha , bo dr nie robi rtg zębów. Ktoś ją żle skierował. Ale to nic, miała dwa w jednym, i przy okazji dr jej prześwietlił kolano a zakończył na kręgosłupie. Niesamowita perfekcja. Nie spotkałem się z czymś takim. Pozdrawiam Kraków.
Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

dr Anna Kocurek

Polsko-Francuskie centrum medyczne
Narutowicza 21
31-221 Kraków

Pani doktor bardzo indywidulanie podeszla do mojego przypadku, robiła mi badanie usg piersi oraz ślinianki przyusznej. Bada bardzo dokładnie, objaśniając jasno co widzi na monitorze oraz jakie są kolejne etapy postępowania z wykrytymi zmianami. Kompetentna i przyjaźnie nastawiona do pacjenta - polecam.

lekarz Ashenafi Seyoum

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

dr hab. n. med. Rafał Obuchowicz

ULTRAGEN Rafał Obuchowicz
Dąbska 18i
31-572 Kraków

Świetny specjalista! zdecydowanie polecam dr Obuchowicza. Ma ogromne doświadczenie, potrafi pomóc w każdej sytuacji. Widać zaangażowanie i pasje do wykonywania zawodu!
Opinia dodana przez: Daria

dr n. med. Wanda Cyrul

Radiolog, USG dzieci

31-061 Kraków

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!

lekarz Anna Drożniak

30-376 Kraków

Pani Doktor Drożniak wykonuje biopsje grubo-igłowe piersi i tarczycy pod kontrolą USG 3D wraz z oceną histopatologiczną pobranej tkanki.

lek. med. Katarzyna Kapuścińska

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Jeszcze żaden inny lekarz radiolog nie poświecił mi tyle czasu podczas jednej wizyty. Opis schorzenia jak z Wikipedii, wytłumaczone wszystkie sprawy w prosty i fachowy sposób. Najlepsza diagnoza to ze mogę jeździć rowerem. Polecam !!! 
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

30-376 Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

lek. med. Paweł Kwasek

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
31-111 Kraków

Dziękuję za pomoc Panie Pawle. cztery wizyty i każda udana. Bałam się ale na szczęście jest wszystko ok. Komunikatywny i uprzejmy doktor.
Opinia dodana przez: Nati

lekarz Anna Paciorek

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Pani doktor jest specjalistką wysokiej klasy, miła i bardzo zaangazowana. Wdzięczny pacjęt Witek

lek. med. Wojciech Niemczuk

RTG, Radiolog

31-061 Kraków

Badanie w ramach NFZ. Nie nabyłam nowych obrażeń psychicznych, ani fizycznych podczas tego USG, co było dla mnie w tamtym czasie naprawdę istotne + co nie jest tak oczywiste i często spotykane w przypadku badań/wizyt w ramach funduszu lekarz odnosił się w normalny sposób do pacjenta, a nawet sprawiał wrażenie osoby zrównoważonej psychicznie, nawet był miły i rzeczowo odpowiadał na pytania. Szok.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Elżbieta Pluta

Onkolog, Radiolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Wizytę u Pani Doktor zalecił mi mój ginekolog po zapoznaniu się w wynikami USG. Pani Doktor spóźniła się na swój dyżur (w placówce realizującej diagnostykę i leczenie w ramach NFZ) ok. 30 minut, a pierwszą pacjentkę przyjęła dopiero 10-15 minut po swoim wejściu do gabinetu, a potem pobiła rekord świata w redukcji kolejki pacjentek. Mianowicie, w ok. 25 minut "uporała się" z 7 pacjentkami. Dodam, że na korytarzu czekała ich ...

dr Andrzej Fedak

im.zeromskiego krakow
Kraków

Omijać szerokim łukiem wyszłam z diagnozą BIRADS IV ze wskazaniem na biopsję . Po konsultacji onko i usg u innego DOKTORA (BIRADS II) okazało się że to zwykłe drobne torbieliki ..... Cudowne ozdrowienie ??? ......nie sądzę!!!!!! NABIJANIE KASY !!!!!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Radiolog
                                       lek. med. Maciej Kowalewski