Filtruj terminy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

20-555 Lublin

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pani doktor Czekajska wykonuje USG bardzo dokładnie. Zarówno ze skierowaniem jak i prywatnie. Poświeca na to tyle czasu ile potrzeba. Godna polecenia

dr n. med. Piotr Jankowski

20-555 Lublin

Lekarz dokładnie skupia się na wykonywanym usg. Miałem problemy z żołądkiem lekarz bardzo szybko i dokładnie opisał co jest nie tak w moim brzuchu. Najmilszym zaskoczeniem było jak lekarz przyjął moją 7-letnią córeczkę. Lekarz jest tak sympatyczny i miły ,że dziecko nie boi się doktora, bez żadnego strachu i płaczu chodzimy z córcią do lekarza.

lekarz Edyta Kaźmierczyk

20-555 Lublin

Wykonuje różnego rodzaju badania usg, jest dokładnym lekarzem z długim stażem, razem z moim siedmioletnim synem korzystamy z usług i Pani doktor.Polecam bardzo gorąco Panią doktor ponieważ jest bardzo dobra w tym co robi.
Lekarz wykonuje ogólne USG gdzie w szegółowy sposób opisuje takie badania. Do tego zawsze powie coś od siebie, zażartuje i rozluźni atmosferę.

dr n. med. Konrad Krzyżanowski

20-555 Lublin

Doktor jest bardzo miły , z troską podchodzi do pacjenta , do tego jest dobrym specjalistą , byłam u niego na usg jamy brzusznej razem z ciocią , obie jesteśmy zadowolone , znajomym , którzy usg potrzebują polecam z czystym sumieniem.
lPan doktor Kołodziej Ireneusz nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił ...

dr n. med. Małgorzata Pliszczyńska-Steunden

20-555 Lublin

Doktor fachowo wykonuje różnego rodzaju usg. Miałem problem z nerkami ,lekarz szybko postawił diagnozę która naprawdę mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor.

lekarz Małgorzata Staszyc-Orzelska

20-109 Lublin

Ma bardzo duże doświadczenie, do tego jest miła , delikatna, uśmiechnięta , wykonuje usg profesjonalnie, moi lekarze sa bardzo zadowoleni ze sposobu opisywania, są bardzo czytelne, robiłem usg jamy i węzłów chłonnych , zajomym , ktorzy z mojego polecenia byli, tez sa bardzo zadowoleni.

dr n. med. Grzegorz Jędrzejewski

20-109 Lublin

Oprócz fachowego wykonania usg przez doktora Jędrzejewskiego ,lekarz jest bardzo kulturalną osobą o pozytywnym nastawieniu do pacjenta. Byłam raz u doktora na usg jamy brzusznej -od razu lekarz opisał (podczas badania usg) problem jaki występuje .Bardzo mi pomógł , jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna.

Paweł Poluha

Zakład Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii
Lublin

Niesamowity człowiek. Bez zastanowienia oddajcie się w ręce dr Pawła. Sumienny profesjonalista podchodzacy do swojej pracy z pasja. Zawsze mial czas aby odpowiadać na moje pytania, nie zostawił mnie w trakcie leczenia tylko z upartoscia dążył do zakończenia sprawy. Embolizowal mi naczyniaka w mózgu. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Golan

ulica Oliwkowa 11
20-140 Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis
Pragnę podziękować Docentowi Maciejowi Szajner za wieloletnią opiekę nad moją córką. Jest to lekarz o wielkim sercu ,doskonały profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Ratuje życie,posiada niezwykłą empatię dla chorych i osób z rodziny.Jest miły,serdeczny,uprzejmy. Opiekuje się moją córką już ponad 15 lat, która Panu zaufała i dzięki panu ma 2-kie synów, czuję się dobrze i choć to nie koniec leczenia,embolizacji,wierzymy,że jeszcze dzięki panu będzie miała dużo szczęśliwego życia.Życze dużo zdrowia,za ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marek Borawski

20-109 Lublin

U pana doktora robiłam usg piersi. Rzetelnie i profesjonalne usg jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone i pokazywane. Pacjent jest w 100% świadom tego co się dzieje. Z gabinetu wyszłam w pełni zadowolona.

dr n. med. Katarzyna Klonowska

20-555 Lublin

Byłem u Pani doktor , już 2 razy na usg jamy brzusznej i nerek , przedstawiła bardzo czytelny opis. Robiła mojej dziewczynie usg piersi i też była bardzo zadowolona , świetna specjalistka, do tego jest bardzo miła i uprzejma.

lekarz Leszek Buk

Radiolog, USG

Gabinet
Lublin

Doktor Buk wykonuje badania w bardzo profesjonalny sposób, ma bardzo życzliwe podejście. Jeśli wykonuje usg to tylko u dr Buka.

lekarz Anna Drelich-Zbroja

20-109 Lublin

Bardzo miła kobieta i dobry specjalista.

lekarz Jakub Wojtaszko

20-555 Lublin

Bardzo dokładne badanie i opis. Pan doktor nie spieszył się, wszystko mi wyjaśnił i zasugerował wizytę u specjalisty. Jestem bardzo zadowolona