Lekarze Radlin

dr n. med. Kordian Waroński

Lekarz medycyny pracy

Rogozina 55
44-310 Radlin

Bardzo kompetentny i uczciwy Pan doktor. Polecam z całego serca. Wyrazy szacunku dla całego personelu, który dba o pacjenta i nie bagatelizuje choroby

lekarz Łukasz Duda

44-310 Radlin

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Jerzy Bednorz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Mariacka 3
44-310 Radlin

To jest lekarz z powołania starej daty ale, przykłada się starannie do diagnozy, jako internista niezastąpiony, przyjmuje już tylko prywatnie, więc kiedy potrzebuję konsultacji korzystam z jego doświadczenia. Radlińskie przychodnie mogą mu pozazdrościć, zwłaszcza ta z ul. Orkana.
Opinia dodana przez: Radliniok

lekarz Sławomir Grochal

ulica Odległa 42
44-310 Radlin

Bardzo miły dr. Bardzo dokładnie tłumaczy, mówi dokładnie co dolega pacjentowi. Godny Polecenia :) Od wejścia wita uśmiechem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Patrycja Szewczyk-Nagietowicz

Dietetyk

Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Radlin

Schudłem już 15 kg, jeszcze zostało 10 :) Bardzo profesjonalne podejście, dużo czasu poświęconego pacjentowi. już wielu moich znajomych skorzystało z usług Centrum Dietetyki i wszyscy są zadowoleni.

lekarz Szymon Janyga

NZOZ "Wiomed" s.c.
ulica Solskiego 15
44-310 Radlin

Bardzo dobry lekarz.wiedza medyczna oraz kultura osobista na najwyzszym poziomie. Pochyla sie nad czlowiekiem, wnikliwie tlumaczy. Patrzy całościowo, nie leczy tylko 1 choroby ale calego czlowieka. Najwyzszy poziom!
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Marcin Kaszubski

ulica Odległa 24A
44-310 Radlin

Lekarz w krótkim czasie, bez zwlekania przyjął moją Mamę na izbę przyjęć, następnie szybko rozpoznał dolegliwość (pęknięta śledziona). Dzięki szybkiej reakcji, właściwemu postępowaniu i prawidłowej ocenie wszystko skończyło się dobrze! :))))
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr n. med. Witold Streb

Kardiolog

Poradnia Kardio-Plus
Rybnicka 64, Radlin
44-310 Radlin

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mieczysław Bijata

PPZ ul.Kwiatowa Radlin
Spacerowa 32
44-310 Radlin

Lekarz przy każdej wizycie okazuje troskę, której nikt z lekarzy nie okazywał. Przesympatyczny, zawsze w jakiś sposób zaradzi. W innych opiniach można potwierdzić 100% prawdę. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: wojok1000000

lek. med. Grzegorz Wolniaczyk

Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICATOR" Sp. p. Praktyka Lekarza Rodzinnego, Specjalistyczna i Medycyny Pracy
ulica Orkana 8
44-310 Radlin

Dr.Wolniaczyk to lekarz z powolania . Ten prze sympatyczny człowiek uratowal mi zycie .Mojej zonie bardzo pomogl czego przez lata nie mogli zrobić inni specjaliści.Goraco polecam
Opinia dodana przez: JAN

mgr Artur Kulig

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii
Głożyńska
44-310 Radlin

Również polecam terapeutę, chociaż dla mnie kontakt z nim był na początku wyjątkowo trudny. Potem zrozumiałem z jakiego powodu. Cierpiałem na zaburzenia lękowe. Miałem ciężkie objawy somatyczne. Czasem trudno było pracować, spotykać się z ludźmi. Mi terapia pomogła. Objawy w końcu ustąpiły, ale odniosłem jeszcze wiele korzyści, których na początku bym się nie spodziewał.Nie było łatwo, ale udało się przejść tą drogę razem, za co jestem wdzięczny sobie i panu ...
Opinia dodana przez: A.

lekarz Wojciech Matysek

44-310 Radlin

Doktor Wojciech Matysek wzbudza zaufanie już od wejścia...ujmuje ciepłym podejściem do pacjenta. To profesjonalista z dużym doświadczeniem, odznacza się f achowoscia przy obsłudze

lekarz Jadwiga Szymura-Kiszka

ulica Narutowicza 58
44-310 Radlin

Trafiłam na Panią doktor w NiŚOM czyli wieczorową porą przy zaostrzeniu objawów. Pani doktor spokojna, kompetentna, dyskutuje z rodzicem o objawach i podejmuje rzetelny dialog. Dziecka na siłę nie próbuje uszczęśliwic, ma podejście i do dziecka i rodzica. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Andrzej Twardzik

Korfantego 32 C
44-310 Radlin

Gorąco polecam Pana Doktora . Zdecydowałem się na wszczepienie 3 implantów i zabieg na zatoce szczękowej. Wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu. . Po zabiegu wziąłem 1 tabletkę p.bólową i więcej nie musiałem. Bez opuchnięcia. SUPER jestem bardzo zadowolony.

Damian Czech

Korfantego 99
Radlin

Jak dla mnie Pan Damian jest najlepszym dentystą do jakiego trafiłam jest profesjonalista w każdym calu. Bardzo delikatnie i z wyczuciem podchodzi do pacjentów. Polecam !!! P.s Już się nie boję wizyty u stomatologa 😀
Opinia dodana przez: Anna
Jestem w pełni zadowolona! Nie rozumiem krytyki przedmówcy. Nastomiast zgadzam się, że jest to lekarz z powołaniem. Polecam!!

lekarz Maciej Żymła

44-310 Radlin

Super lekarz, robił mi gastroskopię, badanie nieprzyjemne ale dzięki jego podejściu dałam radę. Wielki ukłon w stronę lekarza. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mirela

lekarz Iwona Adamczyk-Wojaczek

Pulmonolog, Pediatra

Rybnicka 289
44-310 Radlin

Swietny lekarz, tzw."starej daty" - nie tak jak teraz "mlodzi wazni panstwo lekarze", co patrza tylko by kilkanascie tysiecy zgarnac, a sie nie narobic.. Z synkiem i córa od lat przyezdzamy do pani doktor, jak ona jest na urlopie, to stres jechac do innych, 2x tak mielismy, ze pani doktor Adamczykowa miala urlop i musielismy z dziecmi podjechac do innego lekarza, raz do poradni, drugi raz prywatnie i kiepsko się ...
Opinia dodana przez: Nikodem

lek. dent. Elżbieta Cyran

ulica Rogozina 69
44-310 Radlin

Świetne podejście do pacjenta i Pani doktor Cyran i personelu . Mam bardzo niską odporność na ból, nie powiem, że go nie było w moim skomplikowanym przypadku, ale Panie zrobiły wszystko bym czuła się komfortowo. Obecnie piękny uśmiech i leczymy dalej 🙂
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jolanta Węglorz

NZOZ
ul.Chrobrego
44-300 Radlin

Pani doktor bardzo dokładna i drobiazgowa, dzięki czemu potrafi wywnioskować z rozmowy z rodzicem w czym może tkwić problem zdrowotny dziecka. Poświęca bardzo dużo czasu na wizyty, badanie naszych pociech. Niejednokrotnie wizyta trwała godzinę. Nigdy nie zbywa zaniepokojonego rodzica, doradza, wspiera, daje ulotki z informacją, nawet namiary na sprawdzonych specjalistów (także z NFZ). Kiedy nie jest pewna diagnozy bo objawy są niejednoznaczne, nie udaje wszechwiedzącej, tylko daje skierowanie do specjalisty. ...