Lekarze Radzymin

dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

05-250 Radzymin

Pacjent z niewydolnością nerek, cukrzycą i alzheimerem. Podejście Pana doktora do pacjenta i jego wyników badań wnikliwe. Tłumaczenie choroby, a zwłaszcza powiązania wielu chorób i ich skutków niezwykle klarowne. Doktor otworzył nam oczy na wiele czynników, poświęcił czas na dotarcie do umysłu i serca pacjenta oraz opiekuna. Każdy z nas ma jakiś sposób bycia, a doktor jest bardzo ekspresyjny. Ważniejsze jednak są efekty leczenia. Wielki szacunek dla Pana wiedzy, pracy ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Wojciech Laskowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

R. Traugutta 3 A
05-250 Radzymin

Pan doktor prowadzi moja trzecia ciąże. Jednym słowem wzór do naśladowania dla innych ginekologów. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego lekarza.
Lecze swoje dzieci u Pani dr Grzegorek od dlużeszego czasu i nie spotkałam tak wspaniałego czlowieka i rewelacyjnego lekarza. Jest wspaniała, ciepła, zabawna, słucha nie tylko rodzica ale i dziecko; moj synek raz przy okazji badania kontrolnego zaczal jej tlumaczyc ze boli go jeszcze paluszek itd, Pani dr bardzo uwaznie go wysluchala, zbadala to miejsce i wyjasnila co ma robic - CUDOWNE to było. Synek był zachwycony. innym razem jak ...
Opinia dodana przez: Ilona

dr Adam Pieniążek

Diabetolog

Korczaka 7D
05-250 Radzymin

Co prawda byłem pacjentem ,,szpitalnym,, P.Doktora ale podzielam ocenę innych.Dobry fachowiec w zakresie szeroko pojętej ,,interny,,.Choruje na POChP,Pan Doktor postawił właściwą diagnozę po analizie moich wyników badań,podczas ,,obchodów,, należycie mnie badal ,,osłuchowo,,.Daje dojść do głosu choremu,wsłuchuje się w słowa pacjenta na temat jego stanu zdrowia.Wprowadza nowe metody,nowe leki ale gdy wymaga tego sytuacja stara się stosować starsze ale w indywidualnych przypadkach skuteczne metody terapii hołdując powiedzeniu ,,wszystko dla zdrowia pacjenta,,.Choć ...
Opinia dodana przez: Wlodek
BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POLECAM JAK TYLKO SĄ JAKIEŚ NIEJASNOSCI ZLECA DODATKOWE BADANIA
Opinia dodana przez: LIDON3

lekarz Zbigniew Kania

05-250 Radzymin

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Robert Witek

05-250 Radzymin

bardzo profesjonalny lekarz, polecam serdecznie! Pan doktor rozwiązał bardzo szybko mój problem, niepotrzebnie panikowalam
Opinia dodana przez: anna.kos.

lekarz Robert Wróblewski

05-250 Radzymin

Dzien dobry.Panie doktorze. Prosze o podanie nazwy zabiegu ,zwalczający przewlekły bol kregosłupa,oraz prosze o informacje na czy polega ten zabieg. Z gory Dziekuje. Pozdrawiam. Barbara Kisiel. L
Opinia dodana przez: Barbara.

lekarz Dariusz Perucki

05-250 Radzymin

Polecamy z całego serducha!!!! Dziękujemy za profesjonalizm i za pierwszy krok ku Nowemu i Lepszemu!..Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Kinga Prokopowicz

dr Katarzyna Renata Gołąbek

Lekarz rodzinny

KLINIKA MEDYCZNA NA REYMONTAELŻBIETA GŁÓWKA SPÓŁKA JAWNA
Reymonta 12 lok.125
05-250 Radzymin

Byłam na wizycie u dr Gołąbek i muszę przyznać,że jest lekarzem znającym się na swojej pracy. POLECAM!!!

lekarz Agnieszka Pichór

Polna 4
05-250 Radzymin

Bardzo dobra lekarka. Ciepła, serdeczna i dobry człowiek. Zajęła się bardzo dobrze moim starszym tatą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Katarzyna Adamus-Domańska

R. Traugutta 3 A
05-250 Radzymin

Najlepsza Pani stomatolog w Radzyminie, od ponad 20 lat uczęszczam do niej. Bezboleśnie, szybko i skutecznie.

lek. dent. Michał Kaszak

Kass Dent
Waltera 9 Radzymin
Radzymin

Miałem problemy z dziąsłami i ruszającym się zębami, a to pierwszy lekarz który uwidocznił mi ten problem, pomógł i pokierował dalej
Opinia dodana przez: Paweł

dr hab. n. med. Aldona Kostecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

przychodnia w Radzyminie
Radzymin

Po nieprzyjemnych wizytach u innych ginekologów w Ostrzeszowie wybór padł na nią. Jest znakomitym lekarzem, ze świecą takiego szukać. Pomogła w problemie i odpowiedziała na wszystkie pytania. Z miłą chęcią wracam do jej gabinetu.

lekarz Edyta Wróblewska

05-250 Radzymin

Pani doktor nie szczędzi czasu dla pacjenta, stawia prawidłowe diagnozy i jest odpowiedzialna w swojej sztuce medycznej. POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM.
Opinia dodana przez: Halina

Jacek Kowalski

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

al. Jana Pawła II 60
Radzymin

Moja rodzina leczy się u Pana Kowalskiego od wielu lat...kiedyś jeden jedyny raz postawiłem na innego stomatologa. Plomba wykruszyła się po 2 latach, a plomby robione u Pana Jacka trzymają się od 7-8 lat i są w idealnym stanie. Jedyny minus to ceny, naprawdę można wydać fortunę choć uważam, że usługi tego Pana są godne tej ceny. Widać, że stawia na jakość. Jeśli chodzi o gabinet-wygląda nieco przestarzale.

lekarz Rafał Witek

05-250 Radzymin

Przyznam szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem u lekarza. Po drugiej nieprzespanej nocy, gdy ból głowy nie ustępuje mimo branych leków, ciągłym rozkojarzeniu, rozbiciu, zmęczeniu i gorączce zbijanej lekami, poddałam się i poszłam do lekarza. Choruje zazwyczaj dwa razy do roku, na jesień i na wiosnę. Faktycznie, chorowałam pod koniec października, ale teraz również sie przeziębiłam - zmiana pogody, zmęczenie, dużo obowiązków w pracy to dość, by ...

lekarz Tadeusz Wasilewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

05-250 Radzymin

Naprawdę lekarz z tzw powołania. Najpierw omawia problem i przedstawia jak będzie przebiegał zabieg. Potrafi doskonale odstresować pacjenta przed zabiegiem. Pierwszy raz się stresowałem, później dzięki bezpośredniemu i empatycznemu podejściu doktora nie miałem już żadnego stresu. Wspaniały lekarz i bardzo ciepły człowiek. Ja otrzymałem namiar z polecenia od znajomej i sam w 100% mogę doktora polecić.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Elżbieta Bala

Diabetolog

05-250 Radzymin

Profesjonalizm i rzetelnosc to wiodace cechy w podejsciu do pacjenta. Szczerze polecam Pania Doktor.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Anna Kwiatek-Dąbska

Endokrynolog, Pediatra

05-250 Radzymin

Bardzo miła lekarka w kontakcie z pacjentem, uprzejma, życzliwa, bardzo rzeczowa. Czułam, że zajmuje się mną naprawdę. Gorąco polecam.