Rak Piersi

Wolny termin: 29 Maj o 13:15. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo kompetentny specjalista. Indywidualne podejście do Pacjentka, rzeczowość. Bardzo wrażliwy w stosunku do pacjenta. Lekarz pełen empatii.
Godny polecenia!

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Wolny termin: 1 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Nowy Targ lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Wolny termin: 7 Cze o 16:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Pan doktor jest wspaniałym, mądrym i doświadczonym lekarzem. Polecam go serdecznie z całego serca każdej kobiecie. Pan doktor skierował mnie na wszystkie potrzebne badania, postawił skuteczną diagnozę, a następnie wyleczył. Prawdziwy specjalista z ogromną wiedzą :)

Opinia dodana przez: Beata
Medycyna estetyczna Lublin lek. med. Michał Tarkiewicz

dr Michał Tarkiewicz Medycyna Estetyczna
ul. Krasińskiego 2 lok. 17
20-468 Lublin

Moim zdaniem najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Pan dr. pomógl mi ze zmianami skórnymi z którymi inni specjaliści ni dali sobie rady. Polecam