Lekarze Rawicz

Internista, Diabetolog

RAW MED
UL J. PIŁSUDSKIEGO 3 RAWICZ
Rawicz

Pani doktor to lekarz z powołania, bez wątpienia godny polecenia. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą medyczną, ale i niezwykłą życzliwością wobec pacjentów. Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystaliśmy z pomocy tego lekarza i szczerze dziękujemy za tak profesjonalne i zawsze skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: G.G.

dr n. med. Michał Sroka

Diabetolog

Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz

Doktor to super fachowiec w swojej dziedzinie i za razem uprzejmy człowiek, co w połączeniu powoduje że wizyty są efektywne
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Jadwiga Pietrzak

Chirurg stomatolog

63-900 Rawicz

Pani doktor leczy mi zęby od wielu lat, i naprawdę nie ma na co narzekać, jest po prostu super............................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Sławomir Makacewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Podzamcze 11/3
63-900 Rawicz

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bogumiła Antkowiak-Frąckiewicz

63-900 Rawicz

Pani Dr Frąckiewicz. Oby wiecej takich lekarzy ! Przemila, zaangażowana, empatyczna, komunikatywna i z ogromnym sercem i podejsciem do pacjenta - do czlowieka ! Bede polecac wszystkim z calego serca. CUDOWNY LEKARZ! ♡ Jestem jej barfzo wdzieczna za wszystko co zrobila !♡
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

63-900 Rawicz

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Edmund Olesiński

63-900 Rawicz

Z czystym sumieniem polecam lekarza, dokładnie tłumaczy każde badanie, miły, kompetentny, leczy prywatnie jak i na kasę chorych. Urodziłam zdrowego synka dzięki fachowej opiece lekarza, mam niestety porównanie z innym lekarzem gdzie przy pierwszej ciąży niemal straciłam córkę. Doktor Olesiński godny polecenia, wykonuje masę bada, zwraca uwagę na każdą możliwość.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Duszyńska

Psychiatra

63-900 Rawicz

Od 10 lat leczę się u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Konkretna, rzeczowa i kompetentna. Można skorzystać z wizyty prywatnej, ale także na NFZ. Można do Pani doktor zadzwonić i zapytać, doradzić się, Pani doktor odbiera telefon! :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Robert Kurzawiński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam. Bardzo pomocny, uprzejmy, przykuwa szczególną uwagę do problemu oraz bardzo szybko stawia trafne diagnozy, a co tym idzie leczenie.
Opinia dodana przez: Anomin

lekarz Anna Kozaczkiewicz-Biberstajn

Neurolog

63-900 Rawicz

Pierwsza wizyta to za mało aby ocenić lekarza .Jednak można już zauważyć podejście do pacjenta a ono było pozytywne i rzeczowe . Wywiad i badanie przebiegło w przyjaznej atmosferze w rezultacie czego otrzymałem zalecenia wykonania dodatkowych badań dzięki którym będzie można ustalić ewentualny zakres leczenia i postępowania. Wizytę zakłócał problem z komputerem a raczej wadliwym internetem bo jak się okazuje bez tego 'szczytnego " osiągnięcia technicznego praca lekarza jest już ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Wojciech Adamski

63-900 Rawicz

Pan doktor jest profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dokladnie wykonuje badania, jest kulturalnym i sympatycznym lekarzem. Polecam Pana Adamskiego kazdemu z osobna.
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Elżbieta Wichlińska

Anestezjolog

63-900 Rawicz

mila,wrazliwa,sympatyczna Pani Doktor.doskonale pedejscie psychologiczne do rodziny ciezko chorego pacjenta!potrafi przygotowac na kazda ewentualnosc,......zachowujac niesamowity spokoj wewnetrzny!godna polecenia
Opinia dodana przez: lidia

lekarz Henryk Celej

Dermatolog

Piłsudskiego 45 B
63-900 Rawicz

Miałam problemy ze skórą stóp,leczyłam się u różnych lekarzy bez efektu.Po zastosowaniu metody levczenia przez tego dermatologa jestem bardzo zadowolona.Magda.

lekarz Dorota Makhlafi

Raw Med
63-900 Rawicz

Z Panią doktor spotykam się w ramach szczepień. Uprzejma, zawsze dopyta o to, jak dziecko zniosło ostatnie szczepienie. Polecam

dr n. med. Piotr Dąbrowski

Laryngolog

63-900 Rawicz

Mega fajny i kompetentny lekarz, uprzejmy, miły wysłucha do końca, zwraca uwagę na całokształt objawów i potrafi je dobrze połączyć. Cudowny człowiek, dobrze wytłumaczy schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Warto mu zaufać! Na pewno pozostanę przy tym lekarzu, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Nina Błaszczyk

lekarz Michał Czopik

Wały Powstańców Wielkopolskich 1a
63-900 Rawicz

Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

lekarz Krzysztof Sawicki

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Racjonalny facet, zadnej sciemy i dyrdymalow, wyjasni wyszstko, wyleczy, oby wiecej takich!

lekarz Arkadiusz Lisowski

Eskulap
Podmiejska 8
63-900 Rawicz

Poprowadził moje dwie ciąże i z trzecią też się do niego wybiorę (a właśnie się o niej dowiedziałam).Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam.

lekarz Sławomir Ząbczyński

Eskulap
Podmiejska 8
63-900 Rawicz

Bardzo miły i delikatny przy badaniach on dwie ciąże moje prowadził i mam cudownego synka i córeczkę