Lekarze Rehabilitant Kraków

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapia Panaceum Paweł Czarnocki
Obronna 13R
Kraków

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...

lekarz Dorota Kaleta-Psiuk

ulica Imbramowska 7/40
31-212 Kraków

Pani Doktor bardzo empatyczna i delikatna. Kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i wyczerpująco. Naprawdę Super Lekarz! Polecam! :):):)
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Piotr Pąchalski

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10
30-112 Kraków

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa ...

mgr Monika Krzywda

Rehabilitant dziecięcy

Kraków

Witam, Pani Monika jest nam wsparciem przeogromnym, prowadzi terapie mojej córeczki, bardzo nam pomaga i wskazuje drogę w chorobie naszej drobinki. Dziękujemy i serdecznie polecamy.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

lekarz Dariusz Szabela

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17
31-155 Kraków

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Agnieszka Snopkowska

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

ulica Strąkowa 1a
30-410 Kraków

Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.
Opinia dodana przez: WK50
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Medycyna estetyczna

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
31-425 Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Lidia Rutowicz

Rehabilitant, Reumatolog

Karmelicka 23
31-039 Kraków

Przyjmuje przy ulicy karmelicka 23, a gabinet fizyko terapii znajduje się przy ulicy Świętej Agnieszki 9. Świetna lekarka gorąco polecam.

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

mgr Filip Pięta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków

świetny rehabilitant, zresztą cały zespół który prowadzi terapię w jego ośrodku (fizjomed na królowej jadwigi) jest dobry. chodziłem po urazie kostki na wizyty do nich, zawsze przyjmują pacjentów z zainteresowaniem, a nie tylko czekają na kasę
Absolutnie nie polecam wizyt u Doktora. Doktor Pełechacz zachowuje się zupełnie nieprofesjonalnie. Na pierwszej wizycie kwalifikującej do rehabilitacji nie potrafił mnie dopuścić do słowa i wyjaśnić mój problem, ale otrzymałam radę o utrzymywaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa. Każdy mój odzew był przerywany i wracał temat o postawie. Otrzymałam skierowanie na rehabilitacje na podstawie poprzednich diagnoz. Dodatkowo, podczas wizyty Pan pozwolił sobie na pakowanie alkoholu dla koleżanki z pracy :) Po pierwszej ...

lekarz Lucyna Wardęga

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Polecam serdecznie panią doktor byłam u niej z moim synkiem.Jest ciepłą,miłą i bardzo kompetentną lekarką.Pomogła mojemu dziecku za co jestem jej wdzięczna.Dziękuję jej i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: paniewa

lekarz Maciej Skubis

Rehabilitant, Neurolog

Pierackiego 11
30-627 Kraków

Bardzo wiele Doktorowi zawdzięczam. Wierzył w moje wyzdrowienie sto razy bardziej niż ja. Motywował do pracy. Nie powiem, bywał surowy. Kawał czasu się ze mną przemęczył, ale już jest dobrze. A że przy tym gaduła, to rozładowywało moje napięcia i poczucie beznadziei. Dzięki, Doktorze.

dr Wojciech Fibiger

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3
31-826 Kraków

Wizyta u Pana doktora w poradni spowodowała, że zostałem skierowany na dobre zabiegi, co umożliwiło mi szybki powrót do zdrowia. Bardzo polecam, rzeczowy, doświadczony specjalista jakich mało!!!
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Małgorzata Klimek

Rehabilitant, Pediatra

ulica Szlak 14b/3
31-161 Kraków

Ze szczerego serca polecam panią doktor Małgorzatę Klimek. Jest przede wszystkim człowiekiem z sercem i duszą. Mimo ilości pacjentów, odpowiedzlności, zmęczenia nigdy nie narzeka. Zawsze stara się pomóc, wykazuje cierpliwość, zaufanie. To bardzo ważne w relacji z rodzicem. Zleca odpowiednią ilość badań, szuka rozwiązań, by pomóc pacjentowi. Zaangażowana i z pasją spełnia się w swej pracy. Ja dziękuję szczerze za prowadzenie i leczenie moich synów bliźniaków. To lekarz z powołania. ...
Opinia dodana przez: Andżelina

lekarz Joanna Gruszka

Ortopeda, Rehabilitant

os. Dywizjonu 303 40/30
31-874 Kraków

Super Lekarka dobrze lecz jest uprzejmą dobrze tlumaczy chorobę i leczenie. Jest godna polecenia. Dziękuję za wizytę która odbyła się 23.06.2023r. Jestem z tej wizyty zadowolona.

lekarz Ryszard Gabryś

Krowoderskich Zuchów 19 lok. 83
31-271 Kraków

Lekarz o bardzo dużych kompetencjach. Od razu (w przeciwieństwie do neurologów, u których byłem) postawił prawidłową diagnozę wykonał serię 16 zabiegów, po których wróciłem do pełni zdrowia i sprawności. Usługi nie są tanie, ale sprzęt nowoczesny i wysoki poziom profesjonalizmu.
Opinia dodana przez: Andrzej