Reumatolog Bielsko-Biała

dr n. med. Marcin Stajszczyk

Gabinet Reumatologiczny Szpital Pod Bukami
Szara 12
Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

Halina Widzyk

Asnyka 4 lok. 38
Bielsko-Biała

Bardzo dobra lekarka, POLECAM. Miałem problemy ze stawami po półrocznej kuracji problem ustał. Super podejście do pacjenta widać duże doświadczenie.

lekarz Beata Matyszkiewicz

NSZOZ "HELIODENT"
Starobielska 11
Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.
ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor ...

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.
ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania .

Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze !
Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Teresa Libera

Łęgowa 37
Bielsko-Biała

Pani doktor Teresa Libera jest profesjonalistka w kazdym calu,majac niespelna 27 lat zesztywniajace zapalenie stawow kregoslupa nie pozwalalo mi normalnie funkcjonowac,bez podwojnej dawki diclofenaku nie bylem w stanie przejsc pieciu krokow.Dzieki rzetelnej,kompleksowej i profesjonalnej opiece medycznej i rehabilitacji w gabinecie Pani doktor Libery jestem w stanie biegac,grac w pilke i co najwazniejsze nie pamietam co to znaczy bol!Polecam kazdemu kto stracil nadzieje tak jak ja 10 lat temu.Gabinet Pani doktor znalazlem dzieki ksiazce telefonicznej i nezmiernie sie ciesze ze trafilem na tak kompetentnego i solidnego lekarza,ktory w przeciagu niespelna dwoch lat zmienil moje zycie.Chcialbym przy tym zaznaczyc ze trafilem do Pani doktor Libery w fatalnej kondycji z galopujacym zapaleniem stawow krzyzowo biodrowych bedac pod wczesniejsza "opieka"innych lekarzy reumatologow nie majac najmniejszej nadziei ze ten stan moze sie zmienic.Ponadto w gabinecie Pani doktor spotkalem samych zadowolonych pacjentow ktorzy podobnie jak ja na zawsze pozegnali sie z bolem.

Opinia dodana przez: Michal

dr n. med. Stanisława Szary

Daszyńskiego 126
Bielsko-Biała

Doktor reumatolog i nie tylko! Bardzo duża wiedza! Rzeczowość! Fachowość i pełny profesjonalizm! Doktor z powołania! Oby więcej takich było!

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Krystyna Jary

Agrestowa 8
Bielsko-Biała

Super, miła pani doktor , załatwiłam wszystko bez problemu. Polecam!

Super, miła pani doktor , załatwiłam wszystko bez problemu. Polecam!

lekarz Tomasz Jędraszewski

gabinet reumatologiczny.Buczkowice ul.Kaniowa 1056 tel 509451443
Katowicka 3
Dębowiec, Bielsko-Biała

Żałuję, że nie pracuje już na Pszennej. Gdzie teraz przyjmuje?

Żałuję, że nie pracuje już na Pszennej. Gdzie teraz przyjmuje?

lekarz Joanna Badowska

Warszawska 153
Bielsko-Biała

Moim zdaniem lekarz z powołania żeby się dostać do pani doktor trzeba nie źle się naczekać więc to coś świadczy.

lekarz Roman Moskała

Jodłowa 26
Bielsko-Biała

Dobry lekarz, zanim trafiłam do niego, leczono mnie na wiele sposobów - bezskutecznie. Po pierwszej wizycie u pana doktora odzyskałam nadzieje na życie bez bólu. Szybka diagnoza i odpowiednie leki postawiły mnie na nogi w stosunkowo krótkim czasie. Już od trzech lat bywam w Reumamed, na wizytach kontrolnych u doktora Moskały... Jak narazie choroba pod kontrolą. Jedyne do czego można by miec zastrzezenia, to niewystarczające tłumaczenie choroby, ale przeciez zawsze mozna dopytywac.

lekarz Elżbieta Szydłowska-Gut

None
Aleja Generała Andersa 10
Bielsko-Biała

Po wizycie z mężem u pani dr jestem w szoku! Nikt nigdy nie potraktował nas tak obcesowo i niekulturalnie. Pani dr na początku wyraziła krytyczną opinię, że chcę być na wizycie razem z mężem- " bo wtedy zaczynają się dyskusje", zresztą "jest jedno krzesło". Potem krzesło się znalazło, ale chamskie zachowanie pani dr trwało dalej. Mąż zaczął wymieniać objawy choroby, przy czym każdorazowo pani dr nie dała mu dokończyć zdania. Kiedy usłyszała, że jest po operacji kręgosłupa rzuciła " to trzeba się leczyć u neurologa, nie u mnie, ja jestem "od stawów". Nie dała ani mnie ani mężowi wytłumaczyć, że przyszliśmy tu też z innymi objawami, przerywała każdą próbę wypowiedzi.
Spytała tylko- "są opuchnięte stawy?" i bez badania/!/, bez obejrzenia pacjenta, dotknięcia go, bez jakiegokolwiek z nim kontaktu/ bo kontakt słowny też został nam odebrany poprzez ciągłe przerywanie/!/ stwierdziła o bezcelowości naszej wizyty. W tej sytuacji mąż zamilkł, a ja próbowałam zasugerować niestosowność jej zachowania w stosunku do pacjenta. Usłyszałam tylko- "proszę wyjść z gabinetu, koniec wizyty! Zostaliśmy wyproszeni. Mąż trzymał w ręku wyniki badań, wypisy, których pani dr nawet nie obejrzała. Nota bene to inny specjalista zaproponował mężowi konsultację reumatologiczną wobec nietypowych objawów i nieskuteczności dotychczasowego leczenia. Ponadto z powodu innych współistniejących u męża chorób, zawsze zalecano mi, bym mu towarzyszyła w czasie wizyty i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby mi to utrudniano. Wręcz przeciwnie. Mimo mojego zapytania, kto jest kierownikiem tej placówki / Medikool Skoczów/ pani dr nie odpowiedziała, odsyłając nas do rejestracji i rzucając w naszą stronę- " możecie się skarżyć gdzie chcecie".
Z tej wizyty nie potrafimy się otrząsnąć, postanowiłam o tym napisać tylko dlatego, że nie toleruję chamstwa, że nie zgadzam się na takie traktowanie pacjenta, już nie tylko bez jakiejkolwiek empatii, ale bez podstawowych zasad kultury, bez odrobiny taktu. Mamy XXI wiek, mamy prawa pacjenta! Wiem, że nic nie wskóramy, świadkami jesteśmy tylko ja i mąż, ale potencjalnych pacjentów tego specjalisty ostrzegamy- szkoda zdrowia i szkoda nerwów, proszę omijać gabinet szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Izabela