Borek

Beata Borek-Dzięcioł

Pediatra

Nadzwyczajna, wspaniała, rewelacyjna - to jedne z wielu słów, które mogą opisać Panią Doktor. Pobyt na Starynkiewicza był czystą przyjemnością. ...

Nadzwyczajna, wspaniała, rewelacyjna - to jedne z wielu słów, które mogą opisać Panią Doktor. Pobyt na Starynkiewicza był czystą przyjemnością. :)

Opinia dodana przez: Filip

lekarz Paweł Sokół

Internista

None
ulica Cegielniana 4
Kraków

najlepszy lekarz jakiego znam! kultura osobista wiedza i rzetelnosc to wizytowka dr.Sokola . Zawsze mozna polegac na niego nawet jesli mieszka sie we Wali zawsze udzieli porad i fachowej odpowiedzi.

Opinia dodana przez: paulina

dr Danuta Konopka-Piątkowska

Dermatolog

Machów

Tarnobrzeg

Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.

lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej REMED sp. j.
ulica Wróblewskiego 4
Kraków

Wyjątkowo solidna i uprzejma osoba. Polecam ją wszystkim. Nie warto tracić czasu na innych stomatologów!

Opinia dodana przez: bor idea83

lekarz Urszula Borek

Neurolog

Bytom ul Żeromskiego
Wiktor, Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to.
Magdalena K.

Opinia dodana przez: Magdalena

Elżbieta Sowińska

NZOZ Borek Fałęcki
Wicherkiewicza 23
Kraków

Nasz lekarz rodzinny. Zdecydowany plus w stosunku do reszty lekarzy w tej przychodni.

lekarz Grzegorz Borek

Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Aneta Borek

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 6b
Ząbkowice Śląskie

Polecam ,profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa i bardzo sympatyczna Pani doktor, strach tutaj mija :-)

lekarz Sławomir Wójcik

None
ulica Wicherkiewicza 19/2a
Kraków

Polecam z całego serca.Lekarz bardzo kompetentny,zawsze wszytsko wytłumaczy.Nie ładuje odrazu antybiotyku tylko probuje innych sposobów.

dr n. med. Maria Borek-Grzyb

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sosnowiec

Witam serdecznie!
Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami:
- jedna Pani Doktor państwowo ...

Witam serdecznie!
Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami:
- jedna Pani Doktor państwowo - to była jakaś tragedia! Wizyta klasycznie trwała 5-10 minut. Zero zainteresowania, nigdy nie zbadała mi piersi (choć w rodzinie był przypadek raka piersi). Raz miałam straszne bóle w podbrzuszu - poszłam do Pani, a tam niemiła sytuacja, bo Pani stwierdziła, że skoro nie krwawię, to muszę się zapisać (i zapisała mnie na za 3 tygodnie) - wtedy moja przygoda z ginekologiem państwowym się zakończyła!
- druga Pani Doktor już prywatnie - bardzo miła, fachowa osoba - niestety nie zawsze dostępna (choćby po receptę) - więc zrezygnowałam z wizyt u niej.
Wtedy trafiłam do Pani Doktor Borek-Grzyb (chodzi już do niej moja siostra). Cudowna osoba - fachowa, zawsze dostępna (czy przez sms, czy możliwa wizyta w szpitalu) - za każdym razem Pani Doktor jest fachowa, miła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie byłam u Pani Doktor krócej, niż było mi to potrzebne! Zawsze mam badane piersi (bez przypominania), zawsze mam zlecone badania czy to usg piersi, czy krwi (biorę tabletki). Zawsze Pani Doktor mierzy mi ciśnienie. Zawsze robi USG dopochwowe. Zawsze wszystko tłumaczy, rozmawia ze mną i odpowiada na wszelkie pytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Marii - rozumiem, że może mieć gorszy dzień - bo mnie też się zdarza. A i prawdą jest, że wolę zapłacić za wizytę prywatną i mieć pewność, że wszystko jest dobrze, niż chodzić prywatnie i czuć się, jak 5 koło u wozu.
Niestety w dzisiejszych czasach tak to już jest! Ale zdrowie najważniejsze! Polecam Panią Doktor, jak najbardziej...