Filtruj terminy

Lekarze Reumatolog Częstochowa

dr n. med. Roman Zajdel

al. Wolności 22
Częstochowa

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

lekarz Tomasz Szewczykowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Sosnowiecka 49
42-200 Częstochowa

Bez względu na to, czy pan doktor przyjmuje pacjenta prywatnie, czy w ramach NFZ zawsze można liczyć na fachową poradę i bezstresową wizytę.Serdecznie polecam! Wioletta
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Żaneta Parchańska

ulica Pużaka 13 m. 3
42-224 Częstochowa

Bardzo kompetentna i miła osoba, leczę się u niej od 2003 roku. Wyprowadziła mnie bardzo ciężkiego stanu. Dzięki niej czuję się b. dobrze, żyję i pracuję normalnie (a to jest dla mnie bardzo ważne). Nigdy nie odmawia w potrzebie chociaż ma zawsze bardzo dużo pacjentów w przychodni i dużo pracy na oddziale, bo jest zastępcą ordynatora. Polecam wszystkim.

lekarz Renat Wysocka-Znojkiewicz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Byłam już kilkukrotnie na wizycie u Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona, za każdym razem wszystko mi wytłumaczyła jasno i zrozumiale, jest uprzejmą osobą, często nawet sobie żartujemy. Pani Doktor prowadzi mnie pod kierunkiem RZS. Mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu, kto potrzebuje wizyty u reumatologa.
Opinia dodana przez: Patrycja

Tomasz Janusik

Gabinet lekarski
42-221 Częstochowa

W mojej chorobie bardzo mi pomógł. odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. posiada dużą wiedze. polecam go wszystkim

lekarz Jerzy Zajdel

al. Wolności 22
Częstochowa

Wspały lekarz, pełen empatii i kompetencji. Leczy mnie od 2000 roku utrzymując w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej co przy chorobach autoimmunologicznych jest bardzo ważne. Słucha wszelkich informacji na temat przebiegu choroby niczego nie ignoruje. Jest to człowiek nie tylko lekarz BARDZO POLECAM
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Zbigniew Świderek

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Tak więc z ogromną nadzieją i bólem stawów i kości udałam się do doktora Świderka, z całego serca nie polecam, byłam na czterech wizytach już z swoim kompletem badań ( najstarsze badania miały dwa tygodnie) Pan doktor mnie lekceważył mówiąc ze moje laboratorium przekłamuje wyniki, zalecając te same badania w ciągu kolejnych kilku wizyt, cała moja przygoda w gabinecie doktora Świderka rozciągnela się w czasie 7-8 miesięcy. W czasie czterech ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Polak

gen. Sikorskiego 66
42-200 Częstochowa

Nie stara się rozwiązać problemów , najlepiej przepisać leki przeciwbólowe,jak człowiek pyta czy są jakieś inne sposoby na pozbycie się bólu to rozkłada ręce no bo tak już jest, zaczęłam chodzić na fizjoterapię i to mi pomogło,dziękuję za takich lekarzy

Anna Kazek

Gabinet prywatny
ul.Okulickiego 61 m 1
41-218 Częstochowa

Leczę się u pani doktor już trochę czasu jako jedyna usiadła wysłuchała zrobiła badania Polecam bardzo gorąco
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Renata Wysocka-Znojkiewicz