Reumatolog W Okolicach Janowiec Wielkopolski

Reumatolog

Medicus
Sądowa
Nakło nad Notecią

Lecze się u pani doktor w klinice Biziela w Bydgoszczy, pani doktor jest kompetentna, ma dużą wiedze i świetne podejście do pajenta.

lekarz Krystyna Jedynak

Internista, Reumatolog

Klonowa 2
Łochowo

Skorzystam ponownie, skutecznie udzielono mi pomocy (mam dne moczanową); kompetentna osoba.

lekarz Włodzimierz Różalski

Internista, Lekarz rodzinny

Ciastowicza 12 lok. 5
Skoki

Leczy mnie już kilka lat. Jest uprzejmy.Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i pośpiechu.

lekarz Mariola Moczkodan

Internista, Reumatolog

None
ulica Św. Jana 21
Pakość

Miałam niestety dziś nie przyjemnosc spotkać ta osobę na izbie przyjec w szpitalu. Zwróciłam się z silną pokrzywka na calym ciele, wysoka temperatura, bólem stawów, mięśni, problem z oddychaniem I puchnieciem twarzy i kończyn. Ogólny stan bardzo zły. Pani wyzwala mnie dlaczego o 5 rano przychodzę do niej z czymś takim jak pokrzywka skoro trwa ona kilka tyg. Tzn ze nie jest to nic poważnego a na gorączkę mam wziąć paracetamol. Ona krwi mi nie pobierze bo niby po co?? Kazała usiąść czekać bo ona ma ważniejsze przypadki niż moj ( nie było nikogo innego prócz mnie) przy czym była bardzo nie miła, mówiła do mnie z podniesionym głosem.itp. Po 2 godz udało mi się dostać do dermatologa i P. Dermatolog jak mnie ujrzała skierowała mnie w trybie pilnym do szpitala na odział dermatologiczny w bdg. Podała silny zastrzyk i stwierdziła że jest to niedorzeczne, że lekarz tak może potraktowac pacjenta ........ ogólnie NAJGORSZA BABA NIE LEKARZ!!!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjentka