Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Reumatolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

- 32 lekarzy

gabinetreumatologiczny
22 Lipca 40
Solec Kujawski

Średnia ocen: 4,9/5

mojej rodzinie i znajomym poleciłam dr.Leśniewskiego, bardzo dobry specjalista

mojej rodzinie i znajomym poleciłam dr.Leśniewskiego, bardzo dobry specjalista

Opinia dodana przez: Anonim


Brzozowa 71
Golub-Dobrzyń

Średnia ocen: 4,8/5

Polecam bolały kolana , plecy ogólnie wszystko. Po kuracji pomogło . zaliczyłem wesele jest Ok. Z podziękowaniem polecam wszystkim chorym ...

Polecam bolały kolana , plecy ogólnie wszystko. Po kuracji pomogło . zaliczyłem wesele jest Ok. Z podziękowaniem polecam wszystkim chorym .

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Dariusz
+1 więcej

dane nieaktualne
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Średnia ocen: 4,8/5

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Piotr Kalmus

Internista, Reumatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9
+1 więcej

DOKTOR
Podgórna 12
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Średnia ocen: 4,5/5

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcejToruń

Średnia ocen: 4,2/5

witam czy ta pani doktor przyjmuje tylko w Toruniu ? proszę o pomoc czy w Brodnicy gdzieś też? bardzo bede ...

witam czy ta pani doktor przyjmuje tylko w Toruniu ? proszę o pomoc czy w Brodnicy gdzieś też? bardzo bede wdzieczna za jakie kolwiek informacje

WięcejMniej
Opinia dodana przez: danuta

Miejska Przychodnia Specjalistyczna
Uniwerystecka 17
Toruń

Średnia ocen: 4,0/5

Fantastyczny lekarz ! Jest dokładna, dociekliwa, kompetentna, staranna w badaniu i wywiadzie, stwarza miłą, przyjazną atmosferę. Faktycznie czeka się długo ...

Fantastyczny lekarz ! Jest dokładna, dociekliwa, kompetentna, staranna w badaniu i wywiadzie, stwarza miłą, przyjazną atmosferę. Faktycznie czeka się długo na wizytę, ale trudno mieć do niej o to pretensje. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu. Na tle dzisiejszych ,wiecznie spieszących się medyków - oaza spokoju i cierpliwości. A wszystko to w przychodni, dla pacjentów z ubezpieczenia. Można ? Można, trzeba tylko czuć misję tego zawodu. Dr Sobieska jest tego przykładem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim


Chełmińska 11
Stare Miasto, Toruń

Średnia ocen: 2,4/5

Pani doktor jest miła i cierpliwie słucha pacjenta. Stara się dokładnie zbadać i uzasadnia dlaczego proponuje dane leki.

Pani doktor jest miła i cierpliwie słucha pacjenta. Stara się dokładnie zbadać i uzasadnia dlaczego proponuje dane leki.

Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
Konstytucji 3 Maja 19
Toruń

Średnia ocen: 2,2/5

Kiedyś wzbudzała zaufanie, teraz strach iść. Ciągle ta sama diagnoza, metoda leczenia (tzn. teraz to panuje), ten sam schemat.. i ...

Kiedyś wzbudzała zaufanie, teraz strach iść. Ciągle ta sama diagnoza, metoda leczenia (tzn. teraz to panuje), ten sam schemat.. i najgorsze że bez dłuższego efektu.
Rodzic sugerujący skierowania do specjalistów lub badania krwi to rodzic który przesadza i bezpodstawnie panikuje, a jak to się mówi mama zna swoje dziecko i najlepiej wie że coś jest nie tak i niestety po konsultacji ze specjalistą potwierdziły się obawy..
Ale całe szczęście zmieniliśmy lekarza PEDIATRĘ (który przecież na wszystkim nie musi się znać, bo ma przecież pomoc specjalistów, ale ta Pani ich nie potrzebuje, a szkoda).
Drodzy Rodzice!
nie obawiajcie się zmiany.. nawet jeśli będzie trzeba gdzieś dalej jeździć, najważniejsze jest zdrowie Naszych dzieci.. Szkoda tylko że dla osób które powinny Nas rodziców wspierać jest tylko zwykłą pracą.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Smolska

Internista, Lekarz medycyny pracy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

None
Szosa Chełmińska 54 b/4
Toruń

Średnia ocen: 1,4/5

Pani "doktor" nie potrafi diagnozować trudniejszych przypadków, nie wie co robić dalej jak podstawowe badania niczego nie wykażą, nie skieruje ...

Pani "doktor" nie potrafi diagnozować trudniejszych przypadków, nie wie co robić dalej jak podstawowe badania niczego nie wykażą, nie skieruje do specjalisty, szpitala, nie poradzi jakie kroki podjąć, nie ma planu leczenia. Jak wyczerpie swoje skąpe kompetencje kieruje do psychologa lub daje dziwne wskazówki by tylko mieć potem do czego się doczepić. Zasada jest taka że najpierw należy wykluczyć choroby somatyczne potem można skonsultować to z psychologiem. Pacjent ma prawo być zirytowany ciągłym chodzeniem do lekarzy i brakiem rezultatów leczenia, zadaniem lekarza jest temu zaradzić i przekonywać do dalszego leczenia/badania. Pani "doktor" było stać na zmarnowanie zdrowia i kilku lat życia całej naszej rodziny, na szczęście są inni Lekarze przez duże "L". Szkoda tylko, że kierownik ładnej nowej przychodni nie potrafi leczyć i nie na zasady " po pierwsze nie szkodzić".

WięcejMniej
Opinia dodana przez: pacjentka


Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
Toruń

Średnia ocen: 1,3/5

U tej "lekarki" byłam 2 razy w 2014 roku i wspominam to jako koszmar. Trafiłam w naprawdę bardzo złym stanie ...

U tej "lekarki" byłam 2 razy w 2014 roku i wspominam to jako koszmar. Trafiłam w naprawdę bardzo złym stanie (zapalenie stawu kolanowego) i przez zalecone złe leczenie do dziś mam kłopoty z chodzeniem. Lekarka nie zleciła badań, które kazano mi zrobić w szpitalu, bo za drogie. Po wielu prośbach wypisała skierowanie na CRP (tylko CRP). Nie wypisała zwolnienia lekarskiego, bo cyt. "do niej przychodzą pacjenci, którzy nie potrzebują zwolnień, więc nie ma druczków". Kazała iść do innego lekarza w celu uzyskania zwolnienia (a nie byłam w stanie chodzić) i coś cyt. "wymyślić". Zachowanie tej "lekarki" w stosunku do pacjenta to koszmar. Nigdy żaden lekarz nie zachowywał się tak protekcjonalnie, a wręcz chamsko wobec mnie. Do tego uwagi dotyczące mojego wyglądu. I pocieszenie na koniec wizyty: "niech się cieszy, że pani jest szczupła, bo jak zaatakuje drugie kolano to już w ogóle nie będzie pani chodzić". A z ciekawostek - podczas wizyty leciała jej krew z nosa, którą wycierała w rękaw fartucha! Nie rozumiem dlaczego ta kobieta nadal przyjmuje pacjentów, bo robi im swoją niekompetencją wielką krzywdę.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: D.Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat