Reumatolog Kraków

Odradzam. Skoro pani przyszła to nic pani nie jest-to słowa lekarza, ktory nie wstał nawet zza biurka, nie raczył nawet mnie obejrzeć, a miałam koszmarne bóle kręgosłupa, przesunięte w prawo biodro, problem z utrzymaniem ciała w pionie. Polecił prywatną rehabilitację i tak skierowanie do specjalisty poszło się paść

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla -Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji
ulica Focha 33
Kraków

Byłem hospitalizowana w Instytucie Reumatologii w Krakowie. Niestety nie byłem zadowolony z opieki z Pani doktor. Trudno mi ocenić wiedzę medyczną ale jak chodzi o kontakt z pacjentem to mogę powiedzieć, że jest oschła i słabo komunikatywna.Wielokrotnie dała mi też odczuć (nie mówiąc mi tego wprost), że jestem głupi i nawet staruszkowie lepiej ode mnie kontaktują. Czułem się niekomfortowo a wręcz poniżony.

Opinia dodana przez: Tom

Med Skarpa
os.Na Skarpie
Kraków

fachowość zerowa,stare wiadomości lekarskie sprzed pół wieku,mrukowata,arogancka,żle diagnozuje i żle leczy,bez pojęcia,stanowczo odradzam!!!

Jana III Sobieskiego 4 lok. 4

ulica Królewska 56/2

os. Tysiąclecia 64/40

Kościuszki 35

Miodowa 23/11
Kraków

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. NZOZ "Galeria Krakowska"
ulica Pawia 5

ulica Pilotów 71B/21