Reumatolog Lublin

lekarz Wojciech Walewski

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Do lekarza trafiłam z córeczką, lekarz przejął się naszym problemem, mimo że na co dzień małych pacjentów nie przyjmuje. Bardzo miły i konkretny. Godny polecenia

Ewa Wielosz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
Lublin

porada jakiej naprawde oczekiwałam, spokojnie i cierpliwie pani doktor odpowiedziała na wszystekie moje zapaytania. Super

dr Mirosława Bielińska

Lublin

Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

lekarz Małgorzata Kowalska

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

Moja mama ma problemy reumatyczne, doktor prowadzi ją tak że nie odczuwa już tak bardzo choroby.

dr Mariusz Piotrowski

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni
i zaczął leczenie dlatego żyję - DZIĘKUJĘ i dlatego ...

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni
i zaczął leczenie dlatego żyję - DZIĘKUJĘ i dlatego polecam wszystkim wspaniałego życzliwego i oddanego ludziom człowieka.

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

prof. dr hab. Maria Majdan

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma teraz 7 lat -jest zdrowa, radosna. Część tych lekarzy w Rzeszowie, a było ich może 3-do dziś zastanawiam się jak mogą leczyć i określać się najlepszymi. Oczywiscie nie wszyscy są tacy, bo byli też lekarze,którzy robili wszystko by mi pomoc. Moim zdaniem tych 3 powinni od Pani profesor się uczyć :pokory, wiedzy i umiejętności leczenia.Ile razy patrzę na moją córeczkę tyle razy dziękuję Bogu, że trafiłam pod jej skrzydła.Nie dość, że jest dobrym lekarzem to do tego wspaniałym człowiekiem i wrażliwą osobą.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jacek Postępski

Lublin

Doktor jest nie tylko wspaniałym, mądrym, kompetentnym lekarzem, świetnym fachowcem troszczącym się o pacjenta ale również dobrym człowiekiem z fantastycznym podejściem do dzieci. Na chorobie naszego dziecka poznał się bardzo szybko, chociaż zazwyczaj rozpoznanie takiego schorzenia może trwać nawet do kilku miesięcy. Lekarz z powołania. Cenię i podziwiam. Życzę naszej służbie zdrowia więcej takich lekarzy. a studentów doktora nawołuję do brania przykładu.

dr n. med. Henryk Pytko

Lublin

Pan doktor obecnie jest na emeryturze.Ma szeroka wiedze i praktyke w tej dziedzinie choroby.Jestem z Zamoscia,leczylam sie u pana doktora prawie 20 lat,normalnie funkcjonuje.To ciezka choroba nieleczenie doprowadzi do kalectwa.Polecam pana doktora i lekarzy z Lublina,to oni nam pomagaja;