lekarz Ewa Świca-Kozielska

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Pełen profesjonalizm konkretne podejście do pacjenta wizyta w bardzo sympatycznej atmosferze polecam panią doktor.

lekarz Joanna Sowula

Pediatra, Reumatolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Opinia dodana przez: BT

dr n. med. Marcin Stajszczyk

Gabinet Reumatologiczny Szpital Pod Bukami
Szara 12
Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

lekarz Danuta Antos

Kopernika 62 (Reuma-Med)
Łódź

Uważam, że pani doktor Antoś jest świetnym diagnostą i lekarzem. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Dokładnie bada stan jego stawów, poleca odpowiednie ćwiczenia i kieruje na badania, które monitorują stan pacjenta. Wiem coś o tym, ponieważ wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu. polecam każdemu choremu na RZS.

lekarz Eliza Walawska

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

dr Mieczysława Koperska

pl. Kolegiacki 12a
Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

czas , stosuje właściwe leczenie

Halina Widzyk

Asnyka 4 lok. 38
Bielsko-Biała

Bardzo dobra lekarka, POLECAM. Miałem problemy ze stawami po półrocznej kuracji problem ustał. Super podejście do pacjenta widać duże doświadczenie.

dr hab. n. med. Krzysztof Krauze

Wrocław

Mega-mega specjalista.Ma czas i serce dla pacjenta.Kocha ludzi i jest przez nich kochany.

lekarz Anna Strzelecka

Limanowskiego 51s
Żyrardów

szpital w Żyrardowie przy ul.Limanowskiego-Oddział Reumatologiczny nie należy do szpitali nowoczesnych,to rekompensatą jest fachowy personel medyczny, który troszczy się o pacjenta. Szczególne słowa uznania dla dr,Anny Strzeleckiej za jej kompetencje , zaangażowanie i troskę
Polecam wszystkim mającym problemy reumatologiczne.