Reumatolog W Okolicach Nowe Miasteczko

Gabinet Reumatologiczny
Baligrodzka 4/3
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

None
Pretficza 40L/3b
Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

Bohaterów Westerplatte 9 lok. 112a
Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, proszę zmienić lekarza, przecież można to zrobić, prawda? A tak na marginesie polecam Panią doktor.

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
Zielona Góra

Jest dobrym lekarzem.do choroby podchodzi bardzo skrupulatnie,bada i leczy dokładnie

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Lubin

Bardzo dobry lekarz, polecam. Celna diagnoza, dobrze dopasowane leki. Miła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i rzetelnie wykonuje swoją pracę. O takich lekarzy dziś bardzo trudno.

Opinia dodana przez: Dorota

Provita
ul. Grunwaldzka 7a
Bolesławiec

Pani doktor ,to świetny lekarz reumatolog ,zawsze trafne diagnozy,porady ,życzliwa dla pacjentów ,mimo czasami widocznego przepracowania.Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof

Zielona Góra

Nie owija w bawelne i nie piesci sie za naddto, ale wiedze ma na prawde spora. Jedyny reumatolog, ktory zna sie tak naprawde na leczeniu tocznia. Polecam

Henryka V Żelaznego 26
Głogów

do pacjeta podchodzi mechanicznie bez uczuciowo o skierowanie na dokladniejsze badania trzeba sie wyklucac bez skutku

Reja 5
Nowa Sól