Reumatolog Sosnowiec

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200, Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Opinia dodana przez: Joanna

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.

Sucha 7a
41-200, Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz, konkretny dokładny, poświęca dużo czasu pacjentowi tłumaczy dokładnie. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: d

Edward Nolewajka
al. Zwycięstwa 18 lok. 2
41-200, Sosnowiec

Ktoś kiedyś słusznie stwierdził, że aby być dobrym lekarzem, trzeba najpierw być dobrym człowiekiem. Taki jest właśnie dr. Edward Nolewajka. Polecam tego doktora wszystkim będącym w potrzebie.
Adam Arendth z Bytomia

Sosnowiec

Bardzo kompetentny lekarz, mimo wielu pacjentów każdemu poświęca dużo czasu, nie ma problemu z wypisaniem potrzebnego wniosku jeśli takowy jest potrzebny, przed każdą następną wizytą kieruje na badania. Polecam

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200, Sosnowiec

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218, Sosnowiec

Wielki minus nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zwycięstwa 4/IB

ulica Szkolna 4A