Reumatolog Szczecin

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Helena

ulica Witkiewicza 58/2
71-125 Szczecin

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!

Opinia dodana przez: Mariola

Szczecin

Lekarz bardzo kompetentna z dużą wiedzą medyczną, cierpliwa do pacjentów, życzliwa. Czuje się, że kocha swoją pracę a co najważniejsze pacjentów.

Opinia dodana przez: Wanda

Plater 13
71-635 Szczecin

Bardzo dobry lekarz zna się na chorobach i ich leczeniu.

Bardzo dobry lekarz zna się na chorobach i ich leczeniu.

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Pani doktor jako jedyna spośród wielu lekarzy potraktowała mnie poważnie i postawiła właściwą diagnozę. Śmiało mogę stwierdzić że jest to lekarz z powołania! !!! Dla mnie jest najlepsza! Miałam ogromne szczęście że trafiłam do Pani Doktor! Wielkie podziękowania i ukłony Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Justyna

Kopernika 3 lok. 1
70-241 Szczecin

Dobry specjalista. Szczegółowo przejrzała Pani doktor historię choroby, wypisy ze szpitali, metody dotychczasowego leczenia. Mankament to cena wizyty

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Zapłacił, był i nic z tego nie wynikło. Żadnej pomocy nie dostał. Doktor uprzejma, ale co dalej nic nie wiadomo.

Opinia dodana przez: Marek

3go maja3/25
Szczecin

Totalna beznadziejna! zero zainteresowania podejścia powolna jak mucha w smole szkoda czasu na czekanie do niej w kolejce! szukaj innej lekarz rodzinnej.

WOMP - ZCLiP Przychodnia Profilaktyczno - Lecznicza Nr 3 w Szczecinie
Odzieżowa 33