lekarz Wojciech Walewski

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Do lekarza trafiłam z córeczką, lekarz przejął się naszym problemem, mimo że na co dzień małych pacjentów nie przyjmuje. Bardzo miły i konkretny. Godny polecenia

lekarz Mariusz Rok

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
Włocławek

Moja ocena we wszystkich ocenianych punktach jest powyżej 5 ale dostępna opcja kończy się na 5 Oby leczyli nas tacy lekarze, tego byśmy sobie życzyli - ale niestety jest ICH zdecydowanie za mało. Moje ogromne uznanie i podziw - :) dziękuję !!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Teresa Tarska

PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE
NIEDURNEGO 50D
Ruda Śląska

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

dr n. med. Maria Rell-Bakalarska

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

ElŻbieta Berkan

Pediatra, Reumatolog

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

lekarz Bożena Szwed

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

p.Dr.Bożena Szwed to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

lekarz Ewa Mielczarek

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
Radomsko

Pani Doktor - jedna z najlepszych lekarzy jakich miałam okazję poznać. Bardzo gorąco polecam !
Troska o pacjenta, wnikliwość, ...

Troska o pacjenta, wnikliwość, świetne podejście do pacjenta, uprzejmość, pełna profeska, doprowadzanie pacjenta do pełnej diagnozy - cała dr Mielczarek ! 🙂

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Pietryk

Bukowa 1
Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

lekarz Krzysztof Borysewicz

M. Hłaski 63
Wrocław

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam

Opinia dodana przez: Mirka