Reumatolog

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny

Ustroń

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.

Opinia dodana przez: Piotr

san med
sadowa 11a
Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.

Opinia dodana przez: Ewa

Szamotuły

Ogromnie sympatyczna, uprzejma i kompetentna pani doktor. Z dużą empatia podchodzi do chorych i widać że bardzo jej zależy na zdrowiu pacjentów. Polecam na 100%

Opinia dodana przez: Kasia

S.Żeromskiego 11
Świdnica

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Joanna Puławska

Internista, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wystawia trafne diagnozy, w ostatecznosci przepisuje antybiotyk.Proponuje inne rozwiazania leczenia

Leśna 42
Tuchów

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Ludmiła.

Gabinet Reumatologiczny
Baligrodzka 4/3
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.