Reumatolog

san med
sadowa 11a
38-500, Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.

Opinia dodana przez: Ewa

Szamotuły

Ogromnie sympatyczna, uprzejma i kompetentna pani doktor. Z dużą empatia podchodzi do chorych i widać że bardzo jej zależy na zdrowiu pacjentów. Polecam na 100%

Opinia dodana przez: Kasia

S.Żeromskiego 11
Świdnica

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

02-637, Warszawa

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

Limanowskiego 51s
96-300, Żyrardów

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.

Opinia dodana przez: Marzanna

lekarz Joanna Puławska

Internista, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wystawia trafne diagnozy, w ostatecznosci przepisuje antybiotyk.Proponuje inne rozwiazania leczenia

Leśna 42
33-170, Tuchów

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Ludmiła.

Gabinet Reumatologiczny
Baligrodzka 4/3
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355, Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.