reumatolog warszawa

Wolny termin: 24 Paź o 15:30. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Reumatolog   (+3 więcej)

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Bardzo dobra Pani doktor długo i dokładnie bada, godna polecenia.

Bardzo dobra Pani doktor długo i dokładnie bada, godna polecenia.

lekarz Mariusz Wudarski

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Maria Rell-Bakalarska

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

ElŻbieta Berkan

Reumatolog   (+1 więcej)

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

lekarz Katarzyna Woszuk

None
Karolkowa 59A/30

Wspaniała lekarka, bardzo oddana pacjentom, delikatna, subtelna. Profesjonalnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta, stawia trafne diagnozy i wskazuje bardzo skuteczne sposoby leczenia i profilaktyki. Polecam szczególnie w chorobie RZS

Opinia dodana przez: HANNA

dr n. med. Bogna Dratwianka

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Lekarz z 40 letnim doświadczeniem. Dlatego się zgłosiłam i nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń. Pacjentów chodzi do niej od groma, dlatego warto wcześniej zarezerwować wizytę :)

Opinia dodana przez: Wojtek

dr Agnieszka Zielińska

Reumatolog   (+2 więcej)

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.

Reumatolog Warszawa dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER
Spartańska 1B

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i był połączony z rehabilitacją. Co do pobytu w szpitalu dodam, że jeśli rodzice będą chcieli zabrać dziecko na weekend do domu to nie ma problemu. Pani Doktor nawet sama to proponuje. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Mateusz