Wrocław Reumatolog

lekarz Joanna Puławska

Internista, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wystawia trafne diagnozy, w ostatecznosci przepisuje antybiotyk.Proponuje inne rozwiazania leczenia

dr hab. n. med. Krzysztof Krauze

Reumatolog

Wrocław

Mega-mega specjalista.Ma czas i serce dla pacjenta.Kocha ludzi i jest przez nich kochany.

lekarz Krzysztof Borysewicz

M. Hłaski 63
Wrocław

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam

Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Aleksandra Szachowicz

None
Pretficza 40L/3b
Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

dr n. med. Renata Sokolik

ASK
Wrocław, Borowska
Wrocław

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

dr n. med. Maria Podwysocka-Harasimowicz

Pediatra, Reumatolog

Pilczycka 107 lok. 3
Wrocław

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Joanna Krywejko

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
Wrocław

swietna lekarka! lecze sie u niej juz ponad rok i zawsze moge liczyc na pomoc w naglej sytuacji. szybko dziala i trafnie stawia diagnozy. polecam

lekarz Marek Zawadzki

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
Wrocław

Wspaniały lekarz, bardzo życzliwy i uprzejmy w stosunku do pacjentów. Jest zaangażowany i chętny do udzielenia pomocy choremu. Kompetentny i z dużą wiedzą lekarską. W moim przypadku zastosował najnowocześniejsze światowe leczenie, które przyniosło doskonałe rezultaty. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Być może czekał mnie wózek inwalidzki, ale dzięki pomocy Pana doktora, teraz nadal mogę cieszyć się życiem bez bólu jaki wcześniej odczuwałam każdego dnia. Z całą odpowiedzialnością polecam Go każdej osobie chorującej na RZS.

Opinia dodana przez: JOLA

lekarz Maria Misterska-Skóra

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Gorąco polecam. Pani doktor jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Bardzo dużo Jej zawdzięczam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Eliza Roszkowska

Reumatolog

Sukielicka 16
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w dziedzinie reumatologii. Zainteresowana pacjentem i chorobą. Polecam