Wrocław Reumatolog

lekarz Joanna Puławska

Internista, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wystawia trafne diagnozy, w ostatecznosci przepisuje antybiotyk.Proponuje inne rozwiazania leczenia

Mega-mega specjalista.Ma czas i serce dla pacjenta.Kocha ludzi i jest przez nich kochany.

M. Hłaski 63
Wrocław

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam

Opinia dodana przez: Mirka

None
Pretficza 40L/3b
Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

ASK
Wrocław, Borowska
Wrocław

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Podjął odpowienie działania, dzięki którym wróciłam do pełni sił. Kompetentny, z dużą wiedzą kliniczną. Na lepszego reumatologa nie mogłam trafić. Polecam szczerze.

Opinia dodana przez: Pelagia Z.

Pilczycka 107 lok. 3
Wrocław

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Joanna Krywejko

Internista, Reumatolog

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
Wrocław

swietna lekarka! lecze sie u niej juz ponad rok i zawsze moge liczyc na pomoc w naglej sytuacji. szybko dziala i trafnie stawia diagnozy. polecam

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Gorąco polecam. Pani doktor jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Bardzo dużo Jej zawdzięczam.

Opinia dodana przez: Magda

Sukielicka 16
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w dziedzinie reumatologii. Zainteresowana pacjentem i chorobą. Polecam