Romanowski

Wolny termin: 22 Sty o 06:00. Sprawdź inny.

Przychodnia_DEMO_NR1
KATOWICE
Katowice

DENTICAL
Grunwaldzka 244
Gdańsk

Profesjonalny i bardzo miły lekarz, delikatny - co w przypadku leczenia zębów ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Po trzeciej wizycie żałowałam, że nie mam więcej zębów do leczenia, bo doktor bardzo spodobał mi się - i to nie tylko jako stomatolog, ale także jako uroczy mężczyzna. Pozdrawiam. Iwona

Jana III Sobieskiego 18
Aleksandrów Drugi, Warszawa

bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy i konkretny, a do tego bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru, gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Grażyna

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
Sosnowiec

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1
Śrem

Świetny bardzo doświadczony lekarz. Da się zauważyć że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i odpowiednim zainteresowaniem. Przede wszystkim bardzo miły i przyjemny w rozmowie,a co jest rzadkością-słucha pacjenta co skutkuje kompleksowymi badaniami w kierunku zgłoszonych dolegliwości​. Polecam wszystkim którzy mają problemy reumatyczne. Żałuję tylko że tak późno do niego trafiłem.

Opinia dodana przez: Ryszard

28 Czerwca 1956 r. 115
Poznań

Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie mieli pomysłu na dalsze leczenie (jeden nawet na wizycie prywatnej zasugerował że pozostaje tylko modlitwa ) dopiero profesor miał konkretny pomysł na leczenie , wszystko wyjaśnił,uprzedził ze leczenie będzie długie ale teraz wiem że wiedział że to jest jedyna możliwa metoda . Polecam bo naprawdę ciężko bardzo w naszym kraju o lepszego specjalistę a wiem co piszę bo zanim trafiłem do poznania zjeździłem lekarzy w całej polsce,jedynym prawdziwym autorytetem jest szanowny P.Profesor Leszek Romanowski.
dziękuję Panu bardzo za nowe zdrowe życie Wielki szacunek
Marcin z torunia

Opinia dodana przez: Marcin

Centrum Rehabilitacji i Poprawy Sprawności
ul. Powstańców Warszawy 19
Wyścigi, Sopot

Polecam tego lekarza Od 2 lat nie mam problemów z bólami ręki inni lekarze ortopedzi zalecali operację

lekarz Janusz Romanowski

Moim zdaniem lekarz godny polecenia . WAWA

Spółdzielnia Inwalidów "SINOGAL"
Wałcz, ul. Kościuszki 4
Wałcz

Kontaktowy, kompetentny, życzliwy, sympatyczny i godny polecenia lekarz. Potrafi słuchać, nie lekceważy pacjenta. Jest ambitny w diagnostyce oraz wnioskach dot. dalszego leczenia.

Opinia dodana przez: Ewelina

Medyk s.c. Przychodnia Lekarska
Borecka 25
Koźmin Wielkopolski

Bez zbytniego komentarza, odmówił udzielenia pomocy pomimo, iż był w Ośrodku Zdrowia.