Lekarze Białogard

lekarz Marzena Grzybowska

Neurolog

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Lekarz, który słucha pacjenta, pełen profesjonalizm. Pani doktor = wspaniały Człowiek
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Anna Karasińska-Maczuga

Neonatolog, Pediatra

78-200 Białogard

Zawsze wita z uśmiechem, zapyta co się dzieje, potrafi zażartować, stwarza przyjazną atmosferę, ma super podejście do dzieci! Nie faszeruje na silę antybiotykami i nie zapisuje leków z górnej półki tylko te sprawdzone "babciowe". Super kobieta a moje dzieci nie maja oporów, żeby chodzić do lekarza:)

lekarz Elżbieta Szocińska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Elżbieta Szocińska Specjalista Chorób Oczu
ulica Pomorska 4
78-200 Białogard

Prawdziwy lekarz z powołania, badanie wykonane bardzo dokładnie i kompleksowo, do tego wszystko wyjasnione. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Kornelia

lek. dent. Anna Król

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Anna Król wybielanie, piaskowanie, RTG Białogard
ul. Dąbrowszczaków 51 B
78-200 Białogard

Pani Ania jest lekarzem stomatologiem mojej rodziny. Z całego serca mogę Ją polecić wszystkim a zwłaszcza dzieciom. Moja córeczka ma 6 lat, jest po kilku wizytach stomatologicznych i jest po prostu oczarowana Panią doktor. Miła, sympatyczna a do tego prawdziwy fachowiec. Nie jest typowym stomatologiem dorobkiewiczem, ceny są przystępne ja na leczenie wizyt prywatnych. Pani doktor fachowo zajmuje się nawet najmniejszym problemem z uzębieniem. Jest dostępna na każdy telefon, nigdy ...

lekarz Elżbieta Urban

Internista, Reumatolog

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Bogumiła Przybyszewska

Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

Pani doktor ma miłe podejście do pacjenta, nie Zachowuje się wyniośle, nie Mówi zwrotami (formułkami) nie zrozumiałymi dla pacjenta , wyrozumiale Podchodzi do niewiedzy pacjenta. Przydałoby się takich pozytywnych i miłych pracowników (szczególnie wśród pielęgniarek np. izba przyjęć) Nowy szpital Kostrzyn nad Odrą. Bardzo dobra Specjalistka, ręka sprawna, wróciłem do pracy...
Opinia dodana przez: Robert Sz.

lekarz Elżbieta Zdanowska

Anestezjolog

ulica Fryderyka Chopina 29
78-200 Białogard

Profesjonalna, kompetentna,sympatyczna.Mialam 2 zabiegi na twarz z medycyny estetycznej,jestem super zadowolona.Polecam każdemu.Napewno skorzystam z wizyt u Pani dr.Zdanowskiej.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Miłosz Barańczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REU-MED" Miłosz Barańczuk
Moniuszki 2a

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Zbigniew Maczuga

78-200 Białogard

Lekarz wykonujący swoje obowiązki sumiennie, bez pośpiechu, profesjonalnie, posiada dużą wiedzę specjalistyczną,po pierwszej wizycie zdobył u mnie bardzo duże zaufanie, poza tym podchodzi do pacjenta z wielkim sercem.

lekarz Marcin Chęciński

Urolog

NZOZ "Eskulap"
ickiewicza 6
Białogard

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam, duża kultura osobista, fachowość i życzliwość. Zawsze ma czas dla pacjenta, nigdy mnie nie zawiódł (wyleczył ze śmiertelnej choroby). Takich lekarzy nam potrzeba!

lekarz Bożena Trośniak

Niepublczny Zakład Opieki Środowiskowo - Rodzinnej Pielęgniarek S.C. "FLORENCJA"
Mickiewicza 6B
78-200 Białogard

Bardzo miły , uprzejmy lekarz umiejący rozpoznać chorobę i pomóc w jej leczeniu . Jest to bardzo sympatyczna osoba po prostu lekarz godny polecenia

lekarz Krzysztof Hryniewicz

ulica Fryderyka Chopina 29
78-200 Białogard

Bardzo konkretny i miły lekarz. Ma dobre bardzo łagodne podejście do dziecka. Zleca dużo badań po to by faktycznie dowiedzieć się w jakim stanie jest pacjent i wypisuje ze szpitala dopiero jak mały pacjent jest wyleczony i nie ma obawy że zaraz wróci z nawrotem choroby.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Anna Niechciał

Internista, Kardiolog

Nzoz ESKULAP Anna Niechciał
ulica Lutosławskiego 4
78-200 Białogard

bardzo miła, chętnie objaśnia, kompetentna, wychodzę od niej zawsze zadowolony, jakby zdrowszy

lekarz Bogumił Banaszak

Słowackiego 2
78-200 Białogard

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zbigniew Maczuga

78-200 Białogard

Wspaniały lekarz i człowiek! Bardo miły, zawsze uśmiechnięty. Świetny i konkretny specjalista. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina
Nie ma lepszego specjalisty. Tylko ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia 👍Tak zaleca doktor! Za każdym razem to samo i to się sprawdza. Miałam ból barku i zażywałam tabletki przeciwbólowe i borowinowe okłady, magnetronik i inne zabiegi, ale dopiero po ćwiczeniach ból zniknął!! Pewnego razu pojawił się nagle ból w biodrze i co zrobiłam. Teraz już wiem, że tylko ćwiczenia pomagają. Obeszło się bez tabletek😊Dziękuję z całego serca🌹🌹🌹
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Beata Sielewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Beata Sielewicz jest godna zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze mna ...
Opinia dodana przez: Maczka

lekarz Władysława Kułaga

Gabinety Lekarskie Władysłąwa i Maciej Kułaga
Piłsudskiego 7
78-200 Białogard

Do Pani Doktor chodzę od wielu lat. Prowadziła moje dwie ciążę. Przynajmniej raz w roku chodzę na wizytę kontrolną, zawsze wszystko dokładnie sprawdzi, zbada, rozwieje wszelkie wątpliwości. Odpowiada konkretnie i kompetentnie na każde pytanie. Zawsze pomoże. Nie zmienilabym ginekologa na żadnego innego.

lekarz Henryk Juszczyński

Internista, Kardiolog

ulica Szpitalna 7
78-200 Białogard

..trafiłam do P.Dr.Juszczynskiego w poradni kardiologicznej w szpitalu . w Kwidzynie.. Poprzednio byłam u innych kardiologów.. dopiero P.Dr.Juszczynski pokazał , jak powinna przebiegać wizyta u ,,prawdziwego ,, kardiologa . Zero pośpiechu , spokój .pełne badania . tłumaczenie . Aż się wierzyć nie chce . że tak można .. Dziękuję Doktorze. Przywrócił mi Pan wiarę w pomoc lekarską . Z. K .
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Wojciech Potrzebowski

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Dr Potrzebowski, pomimo wynikow badania endoskopowego wskazujacego na wymagane leczenie, uznal, ze 70-letnia pacjentka powinna zaplacic 100% ceny leku ktory kosztuje na dzien dzisiejszy 407zl poczas wizyty prywatnej kosztujacej ponad 200zl. Dowiedzialam sie o tym, ze nie bylo to konieczne zasiegajac opini innego lekarza. Mialo to miejsce podczas wizyty prywatnej, gdzie lekarz decyduje czy wystawic recepte ktora bedzie miala znizke, w tym przypadku 30%. Jestem zawiedziona takim podejsciem do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Hanna M.