Rtg W Okolicach Bielsk Podlaski

dr n. med. Jan Domitrz

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Artemida - Centrum Ginekologii, Edokrynologii i Medycyny Rozrodu Domitrz i Partnerzy Spółka Partnerska Lekarzy
ul. Włókiennicza 9B/U

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Protetyk, RTG

5 plus
wąska 15 lok 6

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

lekarz Wiesław Kurzątkowski

Legionowa 9A
Białystok

Najlepszy ginekolog, świetny specjalista, doskonały w swoim fachu, indywidualne podejście do pacjentek. Godny polecenia.

dr n. med. Zbigniew Kłubowicz

Parkowa 8
Białystok

Wspaniały, godny polecenia lekarz.26 kwietnia przeprowadził mój poród przez cesarskie cięcie. Szew jest pięknie założony, mały.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Chciałam też podziękować, przemiłym paniom anestezjolog,będącym przy mnie w trakcie porodu(przepraszam nie znam nazwisk obu pań), które w spokojny i przemiły sposób uspokajały mnie w trakcie porodu.

Urszula Chybicka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Wrzosowa 3
None

Przyjmuje prywatnie i na kasę chorych. Ceny rozsądne. Bardzo miła. Polecam. Dla dzieci idealna.

lekarz Wojciech Karwowski

Zamenhofa 19
Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższy poziomie. Niektorzy lekarze powinni brać lekcje profesjonalizmu od Pana Doktora. POLECAM!!!!!!

Opinia dodana przez: ola

lekarz Zbigniew Kowalczuk

Sienkiewicza 2/4
Białystok

w porządku jako lekarz i człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy.

Opinia dodana przez: Ala

dr n. med. Anna Kluz-Kowal

Niedźwiedzia 69
Białystok

Dziękuje pani doktor za stałą opiekę nade mną i dzieckiem, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, jest kontaktowa, dokladna, bada dokladnie nie tylko wzrokiem, jak niektórzy ginekolodzy. Jest rzeczowa, potrafi tłumaczyć dość trudne zagadnienia medyczne w zrozumiały sposób.

Opinia dodana przez: mariolllq

lekarz Teresa Grycz

Branickiego 7
Białystok

świetnie poprowadziła moją ciążę, jestem zadowolona. jest fachowcem w swojej dziedzinie.