Lekarze Krotoszyn

lekarz Mirosława Choińska

Kopernika 18a
63-700 Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim

lekarz Marek Wexej

Benicka 4 lok. 1
63-700 Krotoszyn

Wspaniały lekarz ! polecam ! Zawsze należycie i troskliwie zajmuje się chorym pacjentem . Zawsze można na mim polegać
{'id': 30350, 'name': u'Krotoszyn'} Ortopeda
                                       lek. med. Tomasz Doroczyński

lek. med. Tomasz Doroczyński

Zakład Opieki Zdrowotnej "CER-MEDIC"
Przemysłowa 19
63-700 Krotoszyn

Trafiłem do doktora Doroczyńskiego z polecenia sąsiadki , która była operowana przez doktora i której pomógł na drętwienie palców reki. Tez zdecydowałem się na operacje ciesni nadgarstka w szpitalu na Rogatce. Po operacji bol nie budzi w nocy i reka jest sprawna.Dziękuje doktorowi Doroczyńskiemu za szybki termin operacji.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Daniel Lubiński

63-700 Krotoszyn

To była moja pierwsza wizyta. Od bardzo dawna nie spotkałam takiego lekarza. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Ogromna wiedza. Wywiad przeprowadzony szczegółowo. Czas poświęcony tyle ile choroba wymaga. I co najlepsze stosuje nowoczesne metody a nie jak dużo neurologów faszerują tabletkami , gdzie człowiek nie wie jak się nazywa. Jak ktoś ma potworne bóle głowy różnego pochodzenia to polecam doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

ulica Floriańska 8
63-700 Krotoszyn

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Artur Szczepanek

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

ulica Tartaczna 7
63-700 Krotoszyn

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Lekarz z powołania. Dba o pacjenta szpitalnego i szacunek za to!!! Serdecznie polecam, a jeśli traficie na P. Doktora w szpitalu to na Wasze szczęście 🙂
Opinia dodana przez: Honka

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

Garncarska 9
63-700 Krotoszyn

Bardzo dokładny ,uprzejmy,kompetentny. Trzeba by wiele wymienić wspaniałych cech tego lekarza. Do tej pory nie spotkałem tak wspanialego lekarza przedewszystkim uczciwy poświęcający b.duzo czasu pacjentowi.Wdzięczny pacjent Wojciech Dudziński
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Witold Pawelczak

Neurolog

63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Fantastycznie zajął się moim tatą, nie szczędził badań i postawił prawidłową diagnozę. Po zaaplikowaniu leków tata czuje się dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adam Szmigiel

Ogrodowskiego 18
63-700 Krotoszyn

Bardzo Dobre podejscie do dziecka,spokoj z jakim bada placzace dziecko nie do opisania,polecam doktora

lekarz Przemysław Skorwider

Przychodnia "Na Parcelkach" Włodzimierz Hoffmann
ulica Grudzielskiego 25 A
63-700 Krotoszyn

Bardzo trafna diagnoza przy chorobie , dobrane dobrze leki i skierowanie na wyniki bez żadnego problemu . Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Maciej Fiuk

Przychodnia Krotoszyn
Zdunowska 38a
63-700 Krotoszyn

Polecam pana Doktora jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą, super podejście i jest bardzo delikatny :)

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

63-700 Krotoszyn

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Renata Jagła

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Wrzosowa 7
63-700 Krotoszyn

Z całego serca polecam panią Renatę. Najlepszy stomatolog jakiego miałam okazje poznać na swojej drodze leczenia zębów. Pani Renata zna się na tym co robi, jest bardzo miła przez co pacjent czuje się u niej komfortowo. Przechodziłam już u p. Renaty przez plombowanie, wyrywanie, leczenie kanałowe i wiele innych zabiegów których nie potrafię fachowo nazwać. Nigdy nic nie zabolało. Nie zmienię pani Renaty na żadnego innego stomatologa. Serdecznie polecam ;)
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Mateusz Pawelczak

Słodowa 7
63-700 Krotoszyn

Lekarz przyjmuje również w Poznaniu. Jest miły i stara się leczenie jak to tylko możliwe doprowadzić do udanego końca sprawiając jak najmniejszy ból. Sprawnie wstawił mostek zębowy i całkowicie poprawił wypełnienie zęba zrobionego przez innego dentystę. Wykazał się profesjonalizmem rzadko w spotykanym w pół milionowym mieście.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Janusz Kmiecik

Chirurg ogólny, Anestezjolog

63-700 Krotoszyn

Brak słów aby wyrazić słowa podziękowania,wielki szacun Panie idoktorze . pozdrawiam, życzę dobrego wypoczynku !!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Aurelia Dorosz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

63-700 Krotoszyn

Bardzo dobra lekarka, miła, kompetentna, rzetelna, pomogła nam w problemach z synem, jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy, porad i leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Magdalena Ilnicka-Grzymska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maciej Orzechowski

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny
ul. Witosa
63-700 Krotoszyn

Do Pana Doktora Orzechowskiego trafiłam przypadkowo, kiedy 2 tygodnie spędzałam w miejscowości, w której przyjmuje. Badanie było tak kompetentne, że od teraz będę przyjeżdżać tutaj na wizyty z Poznania. Chyba nigdy nie czułam się tak swobodnie podczas wizyty - pytałam o wszystko, przed, po i w trakcie badania, zawsze uzyskałam rzetelną i zrozumiałą dla mnie odpowiedź. Ważne było dla mnie natychmiastowe przyjęcie, na którym bardzo mi zależało (nie mogłam czekać ...
Opinia dodana przez: Lila

lekarz Natalia Napierała

Zespół Ambulatoryjnych Poradni Specjalistycznych
Mickiewicza 21
63-700 Krotoszyn

zgadzam się z wszystkimi opiniami powyżej, wreszcie ktoś kto nie wyżywa się na pacjentach, zwłaszcza, że leczy dzieci. mam nadzieję trafiać na Panią Doktor częściej. pozdrawiam
Opinia dodana przez: kamila

lekarz Wojciech Miński

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

63-700 Krotoszyn

Bardzo pomocny człowiek. Zna się na tym co robi. Każdemu poświęca dużo czasu. Robi wszystko bardzo profesjonalnie, widać doświadczenie.
Opinia dodana przez: Wojciech