Lekarze Limanowa

lekarz Jerzy Sołtys

Stomatologia Biały
Stara Wieś 668
34-600 Limanowa

Polecam Dr Sołtysa jest najlepszym lekarzem, polecam go w 100%. Wszystko tłumaczy nie trzeba się dopytywać pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Beata Chołys-Duszyńska

34-600 Limanowa

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor, jest konkretna, wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. Wizyta przebiega bezstresowo. Pani doktor jest otwarta na kierowanie na dodatkowe badania, szuka przyczyn dolegliwości a nie tylko leczy objawy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Łukasz Wojas

34-600 Limanowa

Szczerze polecam, bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Zabieg wykonany sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ryszard Kaim

Kardiolog

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62
34-600 Limanowa

Kompetentny, miły, dyspozycyjny . Lekarz , który w kilka minut stawia prawidłową diagnozę. Leczy kompleksowo analizując stan pacjenta. Swietnie rozumie i leczy z Covid.
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Marek Karpinski

Kardiolog

34-600 Limanowa

Dr Marek Karpiński to lekarz pełen empatii, bardzo kulturalny, a w trakcie rozmowy szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie medyczne. Znakomity fachowiec, znający na bieżąco tematykę medyczną której jest specjalistą. W kontakcie z pacjentem jest bardzo bezpośredni, bez dystansu jaki można spotkać niestety u większości lekarzy. Polecam a dodatkowo uważam że jest to jeden z najlepszych fachowców - kardiologów w skali kraju.

lekarz Roman Makara

34-600 Limanowa

Złamałam poważnie nadgarstek prawej ręki podczas urlopu w górach. Trafiłam do szpitala w Limanowej. Zajęli się mną Pan doktor Makara oraz Pan doktor Musiałowicz. Złamanie było na tyle poważne, że wymagało operacji, która odbyła się błyskawicznie - jeszcze tej samej nocy. Panowie zajęli się leczeniem mojej ręki i przeprowadzili operację w sposób niezwykle profesjonalny. Ręka została bardzo dobrze złożona. Serdecznie dziękuję za empatię, wspaniałe podejście do pacjenta i profesjonalną opiekę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Urszula Szewczyk

Diabetolog, Pediatra

34-600 Limanowa

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Z dobrym podejściem do dzieci i rodziców.Dobrze wytłumaczyła istotę choroby i sposób leczenia.Godna polecenia.

lek. dent. Anna Kot

34-600 Limanowa

Wspaniała z Wielkim Sercem dla tych najbardziej bezbronny.Jest wzorcem lekarza z powołania.WielkieDZIEKI dla Pani i całego Zespołu.

lekarz Souleymane Dembele

34-600 Limanowa

Polecam z całego serca. Prowadził moje dwie ciąże. Jest bardzo miły i wszystko dokładnie tlumaczy. Warto iść do takiego lekarza z tak pozytywnym podejściem do pacjentki.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Rusek

34-600 Limanowa

Mój syn złamał rękę i było to naprawdę okropne złamanie mało brakowało a ze stołu operacyjnego zjechał by bez niej.Właśnie Pan Doktor Rusek uratował mu tą rękę.Ale to nie jest jego jedyny czyn godny podziękowania i pochwały najważniejsze jest podejście jakie ma do pacjenta.Przez okres dwóch miesięcy jazdy do szpitala mój syn przewinoł się przez ręce kilku lekarzy ale tylko on jeden nie traktował go jako kolejny przypadek z działu ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Michalina Król

34-600 Limanowa

Nie ma lepszego lekarza w Jodłowniku podejście do pacjeta 5 można z panią doktor pogadać normalnie bez stresu.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Przemysław Godek

Anestezjolog

34-600 Limanowa

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak oddanym pacjentowi lekarzem. Pan Doktor nam- rodzinie pacjenta- ogromnie pomógł, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Bez Pana Doktora byłoby ciężko.... Dziękujemy!

lek. dent. Halina Kunicka

Ogrodowa
Limanowa

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor .Bardzo kompleksowo podchodzi do sprawy.

Anna Obrąpalska

Chirurg stomatolog, RTG

Limanowa

Super osoba i Swietny fachowiec. Leczenie kanałowe i usuwanie wykonane perfekcyjnie.

lekarz Maksymilian Pastuszak

34-600 Limanowa

Bardzo miły i przyjemny lekarz ,dobry podejście do pacjenta ,pozytywne nastawienie ,dbałość i sumienność

lekarz Alina Wrona

34-600 Limanowa

Polecam każdemu. Podchodzi do człowieka, jak do człowieka, a nie przedmiotu. Często przyjmuje pacjentów nawet o godzinie 21!

lekarz Urszula Chrobak-Kochman

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Limanowa

Bardzo dobra pani doktor za każdym razem wyznała się na chorobie, a to że chce leczyć naturalnie to tylko na plus.Polecam gorąco.

dr n. med. Małgorzata Siewierska

ul.Kopernika 12b
Limanowa

Profesjonalizm, bezinteresowność oraz przemiła osobowość to niewątpliwie cechy niezawodnej Pani Doktor Małgorzaty Siewierskiej. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo miła,kompetentna i profesjonalna osoba.

lek. dent. Krystyna Fąfara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia Lekarska Ogólna - Rojek,Marczuk,Jedynak,Marchewka,Cina Spółka Jawna
Matki Boskiej Bolesnej 10.
34-600 Limanowa

Pani dr. leczy moja rodzine juz bardzo dlugo.Wyleczyla zab z którym wszyscy wysylali do chirurga. Nie boi sie wyzwań,jest zdecydowana,kompetentna,pewna siebie,nie podejmuje zadań co do których nie widzi dobrych rokowań.Wie co robi.
Opinia dodana przez: Alicja