Rtg W Okolicach Nowy Wiśnicz

Anna Obrąpalska

Chirurg stomatolog, RTG

Limanowa

Super osoba i Swietny fachowiec. Leczenie kanałowe i usuwanie wykonane perfekcyjnie.

lekarz Bartłomiej Golański

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).

Opinia dodana przez: martyna_zet zurawska.martyna

lekarz Zbigniew Jurek

Internista, Lekarz rodzinny

Tuchów

Lekarz bez powodu nie przepisuje antybiotyków, za to go cenię.

Lekarz bez powodu nie przepisuje antybiotyków, za to go cenię.

lekarz Stanisław Książek

RTG, USG

Chopina 16
Tarnów

Polecam pana Doktora jak najbardziej miły konkretny ma dużo czasu dla pacjenta:-)

Katarzyna Kisielewska

Ginekolog położnik, RTG

Urzędnicza 41/3

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

lekarz Jacek Drzewicki

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Gach

Oś. Centrum E 25
Kraków

Pan doktor operowal mi torbiel jajnika,kompetencja, profesjonaliym, wysoka kultura osobista i podejđcie do pacjenta plus delikatne poczucie humoru. Jestem wdziecyna za wsyzstko.

lekarz Ewa Górecka

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

Józef Bossowski

RTG, Stomatolog

al. Solidarności 29
Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

lekarz Wojciech Kolka

Grzegórzecka 104/49
Kraków

koszt wizyty to badanie pźezierności karkowej, zrobione na profesjonalnym sprzeci . Podczas badania Pan doktor wszytko merytoryczne tłumaczył wyniki jak i ich interpretacja była podana zrozumiale. Polecam.