Rtg Radomsko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg takie leki ) kilka dni później dostałem polecenie na Pana Jana !!! Udałem się do niego następnego dnia , usłyszałem że po co został wyrwany korzeń ? Skoro można zrobić ćwiek na zęba ? Pierwsze co mówię sam do siebie pewnie facet walczy do końca będę się leczył u niego !!! Wszystko wykonane z kilka dni ( niedziela też wchodziła w grę z powodu że nie mieszkam w Radomsku na co dzień ) Ekspresowa praca solidna i wszystko co może się składać na profesjonalistę w tym zawodzie . Jak czekałem w kolejce za pewnym dzieckiem to Pana Jana podejście do małej dziewczynki która wyraźnie się bała ( nie ukrywam ja się boje do dzisiaj :) ) uspokojenie pełne pacjenta wytłumaczenie na język dziecięcy pełne podziwu !!! I co do ceny o połowę mniejsza niż było w Happy Stomatolog :) Polecam jak najbardziej siebie i też dzieci do tego właśnie dentysty ocena moja jest to 5+ bo więcej skala nie przewiduje :))

Opinia dodana przez: Damian

lekarz Artur Jawor

RTG, USG

Radomsko

naprawde jest dobry kompetentnt, mily, leki mi pomogly i napewno bede do niego chodzila