Lekarze Rudna Mała

Kardiolog, Kardiochirurg

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

36-060 Rudna Mała

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Przemysław Grzegorzewski

36-060 Rudna Mała

Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za ratowanie życia mojej Barbary, za odwagę i zaangażowanie, za pomyślne przeprowadzenie trudnej operacji, za czas, który dla nas bezcenny, pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Dziękuję za nadzieję, otuchę, życzliwość z jaką się spotkałam podczas rozmowy z Panem Doktorem. Wdzięczna córka.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Chodzę do Pani doktor od kilku lat, zawsze dociekliwie pyta o stan zdrowi, zleca różne badania, aby z twierdzić przyczynę, w razie pogorszenie jeśli jest potrzeba przyjmie na odział, opiekuńcza, uśmiechnięta. Nie zostawia pacjenta bez pomocy. Szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mateusz Trzeciak

36-060 Rudna Mała

Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem
Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Andrzej Górecki

36-060 Rudna Mała

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Bartłomiej Tołpa

36-060 Rudna Mała

Wspaniały, kompetentny lekarz a zarazem bardzo dobry człowiek. Z powodzeniem wykonał skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu u mojego taty, bez najmniejszych powikłań. Udziela pełnych informacji i mimo że ma bardzo dużo obowiązków , zawsze znajdzie czas dla pacjenta i rodziny. Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Marcin Zięba

Neurolog

36-060 Rudna Mała

Lekarz bardzo profesjonalny, kulturalny, poświęca tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba. Ja bardzo polecam:)
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

dr n. med. Arkadiusz Bielecki

36-060 Rudna Mała

Ten lekarz, to dla mnie ogromne rozczarowanie. Leczyłam się u niego przez ponad pół roku (w 2014r. )łącznie byłam na 3 wizytach (każda po 150zł). Przyszłam do dr Bieleckiego z silnym bólem kolana. Podczas pierwszej wizyty byłam Nim zachwycona. Uważnie słuchał, dopytywał, opowiedział mi jak jest zbudowane kolano, kazał mi zrobić rtg kolana, oraz usg - zrobiłam to prywatnie, podczas tej samej wizyty i za ok 1.5 godz. wróciłam z ...
Opinia dodana przez: Pacjentaka z Rzeszowa

lek. dent. Beata Wolińska

415 A
36-054 Rudna Mała

pani doktor robi po pół zeba i chyba nie doczyszcza , juz 2 razy w ciagu roku robilam tego samego zeba ( jeszcze wieksza prochnica) po drugim plombowaniu záb nadal boli przy opukiwaniu przy jedzeniu, cala szczeka.o dziwo zbywa kiedy mowie ze mam problem z innym zebem, nie zleca rtg.Nadmieniam ze jest to leczenie za pieniazki.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Zięba