Lekarze Września

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

Koszarowa 17
62-300 Września

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kobieta prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta. Analizuje dokładnie wyniki badań i objawy. Bardzo kontaktowa i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dogłębnie wyjaśni przyczyny, skutki i następstwa choroby czy tez przepisywanych leków. Nie boi się nawet najtrudniejszych przypadków. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Piastów 16
Września

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.
Opinia dodana przez: Justyna Żylińska

lekarz Hubert Bochyński

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "Szpital Powiatowy we Wrześni"
Juliusza Słowackiego 2
62-300 Września

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...

lekarz Lucyna Majewska-Lipińska

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a
62-300 Września

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

lekarz Piotr Kończal

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Takiego lekarza jak Pan Piotr Kończal to ze świeca szukać, konkretny, zdecydowany lekarz który wykonuje swój zawód by ratować luckie życie, miałam przyjemność poznać Pana Doktora może w mało przyjemnych okolicznościach jak dla mnie lecz dzięki doktorowi żyje bo szybko i sprawnie wykonał u mnie operacje która ratowała moja zdrowie a nawet życie. Dziękuję Panie Doktorze Pacjentka ze Śremu. 🥰😍🥰🥰
Opinia dodana przez: ŚREMIANKA

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

62-300 Września

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.

lekarz Radosław Sołtykowski

Królowej Jadwigi 7
Września

Prawdziwy fachowiec, widać, że prace wykonuje z powołaniem, a to najważniejsze. Konkretny, rzetelny, polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Orczyk

ulica Staffa 2
62-300 Września

Od lat cierpiałam na przewlekłe bóle krzyża, podejrzewano u mnie rwę kulszową, potem zwyrodnienie odcinka lędźwiowego, potem martwicę głowy kości udowej, zwyrodnienie biodra a nawet diagnozowano w kierunku nowotworu miednicy. Dopiero dr Orczyk, jako pierwszy zwrócił uwagę na zwyrodnienie stawu między kością krzyżową a miednicą. Odkąd podał mi tam blokadę cudownie przeszło. Od 2 lat co pół roku chodzę do dr Orczyka na powtórkę i póki co cieszę się, że ...
Opinia dodana przez: Marlena Grzęda

lekarz Anna Wejman-Matela

62-300 Września

Panią doktor Annę Wejman – Matelę poznałem podczas mojego pobytu w klinice na ul. Przybyszewskiego. Już podczas pierwszego kontaktu daje się odczuć u pani doktor życzliwość i bezpośrednie podejście do pacjenta. Jest to osoba, która przełamuje dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem. Pani doktor jest cały czas dla chorych, zawsze znajdzie czas i zawsze odpowiada na zadawane pytania w sposób rzeczowy, a co ważne nie pokazuje zniecierpliwienia na powielające się pytania. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Magdalena Jankowska

Radiolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Bardzo dobry lekarz. Godna polecenia. Miła, sympatyczna. Zna się na sprawie. Potrafi wysłuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Piślewska

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna "NOWAMED"
Sienkiewicza 12
62-300 Września

Dr Agnieszka Pislewska jest doświadczonym lekarzem bardzo profesjonanym z dużą empatią dla pacjentów. Jest osobą uprzejmą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Patryk Nikratowicz

62-300 Września

Wspaniały lekarz ,uprzejmy,miły ,,,złote ręce!" choć jest bardzo młodym lekarzem ma ogromną wiedzę z ortopedii .operował mojej mamie kolano(endoproteza) po tygodniu po operacji weszła n a trzecie piętro 85 schodów bez problemu -super
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Joanna Kreczyńska

ulica Opieszyn 10
62-300 Września

Lekarz ze świetnym podejściem do małych dzieci. Cierpliwy i rzetelny. Dokładnie tłumaczy. Uśmiech na twarzy spowodował że moja dwulatka przestała się bać a wręcz nie chciała wyjść z gabinetu
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Adam Grzechowiak

Przychodnia Lekarza Rodzinnego MED-CON
Słowian 23
62-300 Września

Byłam u wielu lekarzy, ale pierwszy raz trafiłam na lekarza z pasją. Pan Grzechowiak jest zawsze na bieżąco z nowinkami w medycynie. Jest kompetentny i nie zbywa pacjentów. On leczy, szuka przyczyny dolegliwości. Drąży temat tak długo, aż znajdzie źródło choroby i jest doskonałym diagnosta..... Jestem pełna podziwu, że mimo wielu pacjentów, których przyjmuje Pan Grzechowiak, on dla wszystkich ma czas i każdego traktuje indywidualnie.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Janusz Suski

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Arkadiusz Czajkowski

Gnieźnieńska 22
Września

Jest bardzo przemiłym lekarzem,a co najważniejsze jest bardzo dobrym lekarzem znakącym się na swym zawodzie, coraz mniej w Polsce takich lekarzy.

lekarz Andrzej Furmanowski

Piastów 16
Września

Takich lekarzy jak dr Furmanowski już nie ma i nie będzie. Uczył się zawodu w czasach kiedy nie było zbyt wielu urządzeń diagnostycznych. Wiedza + doświadczenie + porządny wywiad = prawidłowa diagnoza. Artysta chirurg. Niestety nie ma go już wśród nas....

lekarz Danuta Mikołajewska

Paderewskiego 50a
62-300 Września

Z pomocy Pani doktor korzystalam juz po raz kolejny i tym razem Pani doktor mnie nie zawiodła,pomogła mojej córeczce najpierw przy atopowym zapaleniu skóry a następnie gdy córka była ciężko chora,na Pania doktor naprawdę można liczyć.Duża wiedza plus dobre kompetentne podejście do pacjenta.